İkinci El Pişirme Ekipmanları

İkinci El Pişirme Ekipmanları için her model, fırın, ocak, kuzine ve diğer ürünleri satın alıyoruz. Satmak istediğiniz cafe, restoran, yemekhane, lokanta mutfak malzemeleri için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak malzemeleri alımı için senelerdir deneyimli kadrolarımızla hizmet veriyoruz. Pişirme ekipmanları ve malzemeleri her ne kadar ikinci el ürünler olsa da her zaman değeri bulunan ekipmanlardır.

2.el pişirme ekipmanları ve malzemelerini değerinin çok altında fiyatla asla satmayın. Firmamızı şimdi arayarak yerinizde hizmet alın ve ürünlerinizi değerinde nakit olarak kolayca satın.

İkinci El Pişirme Ekipmanları Çeşitleri

Endüstriyel pişirme ekipmanları kategorisine bir çok farklı ürün girmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır: Endüstriyel ızgaralar, Haşlama kazanları, Fritözler, Endüstriyel ocaklar, Döner ocakları, Konveksiyonel fırınlar, Kuzineler ve daha bir çok ürün grubu bulunmaktadır.

Firmamız tüm bahsi geçen endüstriyel pişirme ekipmanlarını ikinci elden satın almaktadır. En iyi fiyatlarla tüm ürünlerinizi yada parça veya adet olarak bize satabilirsiniz.

İkinci El Pişirme Ekipmanları Fiyatları

İkinci el endüstriyel mutfak pişirme malzemeleri çok çeşitli olduğu için fiyatlar ürün markasına, kalitesine, kullanım süresine ve kalan ömrüne göre değişmektedir. Sizlere satacağınız ekipmanlarınız için fiyat verebilmemiz için ürünlerin en son halini bilmemiz ve görmemiz gerekmektedir.

Sanayi tipi tüm pişirme üniteleri ve ekipmanları için en fiyatları veriyoruz. İşimiz sadece endüstriyel mutfak ekipmanları olup en doğru yere malzemelerinizi satmış olacaksınız.

Önceki senelere olduğu gibi 2021 – 2022 yılları içinde geniş ekip sayımız ve yüksek depo kapasitemiz ile tüm pişirme ve endüstriyel makine ve ekipmanlarda nitelikli hizmet vereceğiz.

İkinci El Pişirme Ekipmanları Alan Yerler

İkinci el cafe mutfak ekipmanları, restoran ve lokanta malzemeleri için çok sayıda alıcı firma bulmanız mümkündür. Ancak hurda niyetine yada çok düşük bedellerle teklif verecek çok firma olacaktır. İkinci el malzeme ve ekipmanlarınızı doğru yere satmanız sizin için ekonomik açıdan kârlı olacaktır.

Müşterilerimize bizlere ulaşmaları halinde aynı gün adresinde hizmet sağlayabiliyoruz. Personellerimiz hemen vereceğiniz adrese gelip ürünleri yerinde görüp fiyat teklifi verecektir.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde ikinci el pişirme ekipmanları alımı yapıyoruz.

Gösterilen sonuç sayısı: 10