İkinci El Endüstriyel Dolap

İkinci el endüstriyel dolap sahibiyseniz ürününüzü doğru yere satın daha iyi fiyatlar alın. Hurda niyetine asla dolaplarını vermeyiniz. Geri dönüşüm yerine gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar kullanıma sunulucak ürünler her zaman daha iyi fiyatlar satılır.

Satmak istediğiniz tüm ikinci el endüstriyel dolap ürünlerinde nakit ödeme ile alım yapıyoruz. Tezgah tipi dolap ve soğutucular, 2 kapılı, 3 kapılı endüstriyel tezgah dolapların tümünde aynı gün adresten alım sağlıyoruz.

İkinci El Endüstriyel Dolap Modelleri

Gıda soğutma ve saklama dolapları çok çeşitlidir. İşletmenin kapasitesine ve mutfak büyüklüğüne vede ürün çeşitliliğine göre dolap modelleride farklılaşır. Bu modeller arasında sütlük dolapları, kebap ve et teşhir dolapları, kasap reyonu, yaş pasta dolabı ve farklı özelliklerde soğuk hava depoları ve depo tipi dolaplar bulunmaktadır.

Mevcut şu anki durumları her ne olursa olsun endüstriyel dolaplar değerli olup hurdacıya verilecek kadar hata yapılmamlıdır. 10 yılı aşkın süredir ikinci el mutfak malzemeleri ve ekipmanları konsunda alım gerçekleştiriyoruz.

İkinci El Endüstriyel Dolap Fiyatları

Endüstriyel Dolapların teknik özellikleri, kullanım ömürleri, kapasiteleri ve teknolojileri fiyatları belirlemektedir. İkinci el endüstriyel dolap fiyatları 2021 -2022 yılı için piyasa da 2000₺ den başlayıp soğuk hava depolarında 15000₺ ye kadar çıkabilmektedir.

Size ait olan endüstriyel ikinci el dolabınıza fiyatını merak ediyorsanız bizleri arayarak yerinde inceleme ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Endüstriyel ekipman ve malzeme alımı konusunda sektör deneyimi en yüksek firmalardan biriyiz. Sizlere en güvenilir hizmeti vereceğimden emin olabilirsiniz. Fiyatlar için yerinizde tespit yapıyor ve değerini en güncel şekilde belirliyor ve nakit ödeme yapıyoruz.

2.El Endüstriyel Dolap Alan Yerler

Her ikinci el malzeme alan firma endüstriyel dolap almaz. Fiyatların yüksek olması nedeni ile bir çok yerden geri dönüş alamazsınız. Firmamız ise sektörde yıllardır sınırlama olmadan tüm eski yeni soğutucu endüstriyel dolapları müşterilerinden en iyi fiyatlarla alım yapar.

Yerli ve yabancı marka tezgah tipi sanayi endüstriyel dolapları adresinizden alıyoruz. Fiyat teklifi için müşterilerimize ücretsiz yerinde keşif ve tespit hizmetide sağlıyoruz.

Elinizde bulunan ikinci el endüstriyel dolap ürünleri içn ekibimizden mutlaka fiyat istemeyi unutmayınız.

Gösterilen sonuç sayısı: 5