Cafe işletmerinde de endüstriyel ürünlerin kullanımı oldukça yüksektir. Cafe konsepti ve işletme büyüklüğüne göre bir çok farklı, işlevsel endüstriyel mutfak malzemeleri kullanılmaktadır. Endüstriyel hazırlık ekipmanları, soğutucu dolaplar , davlumbazlar, pişirme ekipmanları, endüstriyel makina aparatları, banko çeşitleri, fırınlar gibi bir çok ürün grubunu sitemizde bulabilirsiniz.

Maliyeti yüksek olan Cafe kurulumlarında ikinci el endüstriyel ürün almak ve kullanmak oldukça avantajlı bir çözümdür. Ancak yıpranmış ve kalitesine güvenmediğiniz yerleden ürün alırken dikkatli olmamız gerekmektedir. Firmamız, tüm müşterilerine bakımları eksiksiz olarak yapılmış ürünlerin satışını yapmakta ve firma güvencesi altında satış yapmaktadır.

Cafe malzemeleri satışı yaptığımız gibi firmamız ikinci el cafe malzemelerinin alımını da yapmaktadır. Kullanmadığınız tüm ürünleriniz için bizlere ulaşabilir ve değerine elden çıkarabilirsiniz. Kapanışı yapmayı düşündüğünüz işletmenizin tüm cafe malzemeleri için bizlere ulaşarak teklif isteyebilirsiniz. Firma uzmanımız tüm ürünlerinizi yerinde görüp değerinde ve nakit olarak alım yapmaktadır.

cafe malzemeleri

cafe malzemesi