İkinci El Endüstriyel Mutfak Tezgahı

İkinci el endüstriyel mutfak tezgahı gıda ve yemek ile meşguliyeti olan her işletme için önemlidir. Mutfaklarda hijyen ve patik bir kullanım için en ideal tezgah modelleri arasında yer almaktadır. Darbeye dayanıklı olması ve paslanmaz özellikleri sayesinde çok uzun seneler sorunsuz kullanım sağlar.

Kullanılmayan ve satmak istediğiniz ikinci el endüstriyel mutfak tezgahı ürünlerinizi değerinde nakit alıyoruz. Her ebatta evyeli yada evyesiz, dolaplı veya dolapsız tüm modellerde aynı gün adresten alım salıyoruz.

İkinci El Endüstriyel Mutfak tezgahı Modelleri

Sanayi tipi endüstriyel mutfak tezgahı, tek lavabolu, çift lavabolu, alt tabanlı tüm modellerde nakit alım yapıyoruz.  Farklı uzunlarda imalatı yapılan bu tezgahlar aynı zamanda dolaplı veya dolapsız, alt tablalı ve tablasız çeşitleride bulunmaktadır.

Sahibinden ilan yöntemi ile satış yerine firmamıza ulaşarak aynı gün güncel değerinde fiyatla kolayca satın. İkinci el mutfak ekipmanları alan firmamız 2021 – 2022 yılları için en geniş kadro ile hizmet vermekte ve en yüksek fiyat teklifini sunmaktadır.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Tezgahı Fiyatları

Paslanmaz Krom evveli veya evyesiz, dolabı bulunan yada dolapsız tezgahlarda piyasa ürün mevcut durumuna göre 500₺ ile 5000₺ arasında tezgah bulanız mümkündür. Sizin sahibi  olduğunuz tezgahın ne kadar edeceğini merak ediyorsanız bizlere son halinin fotoğrafını göndermeniz yeterlidir. Tezgah ile birlikte bir çok farklı ekipman ve malzemenizi satmak istiyorsanız yerinizde hizmet sağlıyor ve hemen fiyat teklifi sunuyoruz.

2. El Endüstriyel Mutfak Tezgahı Alan Yerler

Krom paslanmaz ekipman ve ürünleri her zaman belirli bir değere sahip malzemelerdir. Bu nedenle başta hurdacı ve eskiciler olamak üzere bir çok işletme almak ister. Ancak doğru fiyatı bulmak ve gerçek alıcıya ulaşmak için sadece endüstriyel malzeme alan yerlere gitmeniz faydanıza olacaktır.

İkinci el mutfak çalışma tezgahı için her semtte ürün alıyoruz. telefon açın hemen gelip kendi aracımızla peşin ödeme yaparak krom paslanmaz ve farklı özelliklerdeki tüm çalışma tezgahlarınızı satın alalım.

2.el endüstriyel mutfak ekipmanları alımında kurumsal düzeyde hizmet veren ender firmalardan biriyiz. 2 el paslanmaz tezgah satışı için sizlere en yakındaki ekibiz.

Gösterilen sonuç sayısı: 7