İkinci El Buz Makinesi

İkinci El Buz Makinesi marka model farketmeksizin nakit satın alıyoruz. Her kapasitedeki endüstriyel buz makinelerini satın almaktayız. Mevcut durumu, kalan kullanım ömür, markasına bakılmaksızın firmamıza buz makinenizi hemen satabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ekipmanı yerinize gelerek inceliyor ve fiyat teklifini hemen sizlere veriyoruz. Kabulünüz halinde kendi araçlarımızla aynı gün adresinizden alım sağlıyoruz ve peşin ödeme yapıyoruz.

Soğutucu mutfak ekipmanları ve paslanmaz endüstriyel malzemeler değerini çok uzun süre korumaktadır. Bu tür ekipmanların sürekli alıcısı vardır. Bu nedenle endüstriyel buz makinelerinizi doğru alıcıya doğru fiyatlarla satın.

İkinci El Buz Makinesi Modelleri

Buz makinelerinde hazne kapasiteleri farklılık göstermektedir. Endüstriyel buz makinelerinde 20 kg, 30 kg, 50 kg, 100kg ve 150 kg ortalamalarda sıkça kullanılan makineler bulunmaktadır. Yaprak buz ve kare buz makineleri modelleride ayrıca bulunmaktadır.

Simag, Brema, Scotsman, Frozy, Öztiryakiler, Brema, Elektrolux, Eba, Monitovoc, Fagor sıkça tercih edilen buz makinesi markalarıdır.

İkinci El Buz Makinesi Fiyatları

Buz makineleri değeri ve fiyatları yüksek ürünlerdir. Bir çok endüstriyel mutfak malzemeleri ve endüstriyel dolaplara göre fiyatları son derede yüksektir. İkinci el buz makineleri ortalam piyasa da 2021 – 20212 yılı liste fiyatları 2500₺ den başlar ve 20.000₺’ye kadar çıkabilmektedir. Bu nedenle sizde sahibiz olduğunuz buz makinelerini düşük ücretlerle satmayın.

2.el endüstriyel buz makinelerinizi hurdaya veya spotçu yerlerine vermek yerine doğru yerde satışını yaparsanız daha büyük kazanç elde edersiniz. Şirketimiz ikinci el mutfak malzemeleri, restoran ve cafe ekipmanları alımında İstanbul’un en eski firmalarından olup güvenli alışveriş olacağı sağlar.

2 El Buz Makinesi Alan Yerler

İkinci el eşya alan yerler buz makinelerinizi mutlaka lacaktır ancak değerinde fiyatları genelde vermezler. Cafe, restoran ve mutfak malzemeleri ve endüstriyel ekipman alımı yapan bizim gibi firmalar ise sizlere daha yüksek değerini bulan fiyatlar verecektir.

İkinci el buz makinesi alanlar olarak her marka ürünü güncel değerinde satın alıyoruz. Müşterilerimize nakit ödeme haricinde bir teklif vermiyoruz.  Komple cafe malzemeleri, mutfak ekipmanlarınızıda alıyoruz. Toptan veya parça helinde tüm malzemelerinizi bize hemen satabilirsiniz.

Endüstriyel ikinci el buz makinesi satma fikriniz varsa bizleri arayıp yerinizde, adresinizde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 4