İkinci El Endüstriyel Mutfak

Elektrikli ikinci el pleyt ızgara

Yerli veya yabancı marka Elektrikli ikinci el pleyt ızgara alımı yapıyoruz. Kullanmadığınız ve boşta duran tüm ızgara modellerine değerinin üstünede fiyat teklifi veriyoruz. İşletmenizde bulunan tüm ikinci el mutfak ekipmanlarınızı bizlere nakit ödeme karşılığında kolayca satın. Elektrikli ikinci el pleyt ızgaralar için aynı gün yerinden alım hizmetimiz vardır. 

Açıklama

Elektrikli ikinci el pleyt ızgara 30 cm – 50 cm – 70 cm veya farklı tüm ebatlarda ve özelliklerde ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri ve ekipmanları alımı konusunda en geniş ve yaygın hizmeti sağlıyoruz. Beklemeden ve zarar etmeden ızgaralarınızı doğru yere satın kârlı çıkın.

PLEYT Izgara İkinci El satış yapmayı düşünüyorsanız ilanla uğraşmadan hemen şimdi kolayca satın. İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar olarak yerinizde en güvenilir alışveriş hizmetini biz sunuyoruz.

Her ızgara çeşitleri için fiyat teklifi veriyoruz. İkinci El Elektrikli Yarı Oluklu Izgara tüm pleyt ızgara modelleri için bizden fiyat almadan satmaya karar vermeyiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Elektrikli ikinci el pleyt ızgara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir