Endüstriyel Fırın

Endüstriyel fırın ürünleri mutfak pişirme ekipmanları arasında yer almaktadır. Restoran, Yemekhane, Lokanta, Cafe ve bir çok gıda işletmesinde farklı tip ve modellerde kullanımı bulunmaktadır. İşletmenin kapasitesine göre çok kapılı, çok katlı gazlı veya elektrikli ürünleri tercih edilmektedir.

İkinci el endüstriyel fırın satmak istiyorsanız değerine nakit ödeme yapmaktayız. Tek gözlü, çok gözlü, kombine veya farklı model tüm endüstriyel fırınlarda alımlarımız bulunmaktadır. Klasik fırınlar, mikrodalga fırınlarla birlikte konveksiyonel model fırınlarda alımlarımız vardır.

Endüstriyel Fırın Modelleri

Öztiryakiler, Unox, Empero, Atalay, Rinnova, Crystal, Smeg, Venarro, Sirman, Kayalar gibi markalarda endüstriyel fırınlar piyasa sıkça bulunmaktadır. Gazlı ve elektrikli modeller, tespit adet sayısı farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Pasta börek fırını, pizza fırını, Patisserie olarak adlandırılmaktadırlar. İhtiyacınıza göre sıfır fırın bulmak oldukça kolaydır.  İlk defa fırın alcaksanız çok çeşitli ürün serileri arasında doğru seçim yapmanız önemlidir.

Endüstriyel Fırın Fiyatları

2021 -2022 yılı endüstriyel fırın fiyatları 5000₺ ile 60.000₺ arasında değişmektedir. Kapasiteye, teknik özelliklere, tepsi adet ve kat sayısına göre, elektrik ve gazlı modellere göre, markaya göre fiyatlar değişmektedir.

Sahibi olduğunuz ikinci el endüstriyel fırının fiyatları için de sizlere en iyi teklifi veriyoruz. Satmak istediğiniz fırının teknik özelliklerini ve son güncel fotoğrafını bizlere iletin sizlere en iyi fiyat teklifimizi hemen iletelim.

Fırın fiyatlarının doğru belirlenmesi için yerinizde ücretsiz keşif desteğimi vardır. Arayım hemen gelip fiyatlandırma yapalım.

İkinci El Endüstriyel Fırın Alan Yerler

Her tip ikinci el endüstriyel gazlı ve elektrikli fırınlarda alım yapmaktayız. İster sadece fırını istersenizde tüm komple endüstriyel ürünlerinizi bize satabilirsiniz. eski tip, yeni nesil, her kapasiteye sahip az veya çok tepsili tüm fırınları değerinde nakit alıyoruz.

Gazlı veya elektrikli tüm endüstriyel fırınlar için en iyi fiyat teklifi veriyor ve aynı gün adresinizden alım yapıyoruz. İkinci el mutfak malzemeleri alan yerler olarak eski yeni tüm çeşitlerde kaliteli hizmeti ve güvenli alışveriş sunuyoruz.

Müşterilerimizden satın aldığımız 2.el endüstriyel fırın ürünlerini gerekli bakım onarımları yapılmış şekilde kullanıma sunuyoruz. Bu sayede sizlerden ikinci el ekipman alırken daha iyi fiyatlar verebilmekteyiz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3