ikinci el benmari

İkinci El Benmari

Sıcak servis üniteleri benmari için ikinci elde alım yapmaktayız. İkinci el benmari ürünlerinizi değerine hemen kolayca satmak istiyorsanız firmamızdan kurumsal ve güvenilir hizmet alabilirsiniz. Restoran, Lokanta, Cafe ve bir çok gıda işletmelerinde benmari kullanılmaktadır. Sıfır benmari ürünleri alınırken maliyeti yüksek olan ürünler olduğu için kesinlikle boşta bekletilmesi ve atıl durumda bırakılması sizlere ekonomik yönden zarar verecektir.

Yemek ısısını koruyan sistemler olan benmari ürünleri kendi arasında bir çok farklı sınıfı bulunan gıda ekipmanlarıdır. Piyasa da elektrikli ve doğalgazlı olarak çeşitleri bulunmaktadır. Elektrikli Benmari ürünlerinde rezidansların suyun ısıtımı ile buhar işlev sağlamakta ve yemekler ısınmaktadır. Sulu sistem dediğimiz bu benmari dışında daha ekonomik sarfiyat sunan doğalgazlı benmarilerde sıklıkla tercih edilmektedir.

sahibinden benmari

 

Benmari Sahibinden

Sahibinden benmari satmak için ilanlarla ulaşmak oldukça zordur. Adresini bilmediğiniz ve hiç tanımadığınız kişilerle yapılacak internet üzerinden satış ve alımlarda ciddi mağduriyetler oluşmaktadır. İkinci el mutfak malzemeleri ve ekipmanları için senelerdir sorunsuz hizmet sağlayan firmamızda ise aynı gün içinde satış yapar ve ödemenizi nakit olarak alırsınız. İkinci el benmari içinde firmamız eski yada yeni nesil modeller dahil olmak üzere tüm çeşitlerde alım sağlamaktadır.

Sahibinden benmari satmak istiyorsanız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinde er gün alım yapabilmekteyiz. Vereceğiniz adrese gezici ekibimiz hemen gelecek olup benmariyi yerinde görecek ve fiyat belirleyecektir. Satmak istemeniz halinde tarafınıza ödemeniz peşin olarak yapılacak olup kendi araçlarımızla adresinizden alım sağlanacaktır.

2el benmari

Satılık 2. El Benmari

İkinci el benmari alanlar olarak tüm çeşitlerde değerine alım yapıyoruz. Bizlere sormadan kesinlikle benmari, salatbar ve self servis ekipmanlarınızı satmayınız.
000
İkinci El Ürünlerde Güvenli Satış %

Benmari İkinci El

İkinci el benmari her zaman alıcısı olan malzemelerdir diyebiliriz. Bu nedenle paslanmaya bırakmanız sizin faydanıza olmayacaktır. Şayet bir işyeri kapanışı yapmışsanız yada yeni bir malzeme aldıysanız ekisini elinizden çıkarabilir ve kendinize ekonomik katkı sağlayabilirsiniz. Firmamız müşterilerinden satın almış olduğu tüm 2.el benmari ürünlerini gerekli bakım onarımlarını yapmakta ve tekrar alıcılarına ulaştırmaktadır.

Elinizde bulunan her tür boyuttaki benmariler için bizleri dilediğiniz gün ve saatte arayabilir ve satış yapabilirsiniz. 2.el sulu sistem benmari ve endüstriyel tüm mutfak ekipmanları için yerinizden alım gerçekleştiriyoruz.

2.El Doğalgazlı Benmari

Elektrikli benmari ürünlerine kıyasla doğalgazlı benmarilerin daha tasarruflu olduğu söylenebilir. Küçük restoran, cafe, lokantalardan, büyük hacimlik bir çok yemek salonuna ve catering firmasına kadar kullanımı bulunmaktadır. Çorbalık, yemeklik olabileceği gibi self servis üniteleri ile birlikte komple sistem olarak da piyasada bulunmaktadır.

Hem sulu sistem hemde kuru sisteme sahip olan benmari ile tüm yemekler sıcak ve taze kalır. Yemek ve gıda işletmelerinin olmazsa olmaz ürünleri olan benmari için uzman firmamızdan her türlü destek ve yardımı hemen alabilirsiniz.

ikinci el benmari fiyatları

İstanbul İkinci El Benmari Alanlar

İkinci El Benmari Fiyatları

İkinci el benmari fiyatları belirlenirken bir kaç noktaya dikkat edilmektedir. 2.El benmarinin mevcut durumunun ne olduğu, hali hazırda çalışıp çalışmadığı, kullanım ömrünün ne kadar olduğu ve kaldığı, dış yüzey kullanım durumu ve diğer aksamlar birlikte değerlendirmektedir. Firmamız İkinci el endüstriyel ekipmanlar için yerinde tespit ve değerlendirme yapmakta ve müşterilerine yerinde fiyat teklifi vermektedir.

  • 4 Gözlü benmari
  • 5'li 1/1 Benmari
  • 4 Havuzlu Elektrikli benmari
  • Set Üstü Benmari
  • 4+2 Benmari
  • 6 Yemek + 2 Çorbalıklı Benmari
  • 8 Gözlü 1/2 Benmari

ikinci el benmari alan yerler

İkinci El Benmari Alan Yerler

İstanbul'da ikinci el benmari endüstriyel ekipmanları için tüm model ve çeşitler de alım yapıyoruz. İkinci el benmari alan yerler arayışınız varsa bölgede sizlere aynı gün içinde hizmet verecek firmamızdır. Çağrı merkezimizi hemen arayarak yerinizde hizmet alabilirsiniz. Sizlere profesyonel, tecrübeli kadrolarımızla eksiksiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

2 El Benmari Alan Yerler

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.