İkinci el ızgara

İkinci el ızgara çeşitlerinize değerinde en iyi fiyatı biz veriyoruz. Elden çıkarmak ve nakite çevirmek istediğiniz tüm ızgara çeşitleri, endüstriyel ızgara modellerini mevcut durumları her ne olursa olsun adresinizden aynı gün satın alıyoruz.

Az kullanışmış veya çok kullanılmış tüm 2el ızgara çeşitlerini nakit ödeme ile hemen satın alıyoruz. İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri firmamızda komple ekipman alımı veya tek parça ızgara çeşitlerinde alım yapılmaktadır.

İkinci El Izgara Çeşitleri

Salamander ızgara ürünlerinizi, Pleyt ikinci el ızgaraları, elektrikli, gazlı ızgara, döküm ızgara, gazlı lavataşlı, sulu ızgara  ve sanayi tipi ızgara çeşitlerinin hepsini değerinde alıyoruz.

Cafe işletmelerinde, restoranlarda, lokanta ve yemekhanelerde, kafeterya ve büfelerde ızgara her daim en önemli pişirme ekipmanıdır. Sanayi tipi olan ızgaraların kullanım ömrü oldukça fazladır. Her ne kadar ikinci el üründe olsa gerekli tamir onarım ve bakımı yapıldıktan sonra tekrar kullanılabilir hale gelir. Geri dönüşüm yerine endüstriyel ekipman alan yerler sizlere daha nitelikli hizmet verecektir.

İkinci el endüstriyel ızgara fiyatları

Izgara tipine, modeline ve kalan kullanım ömrüne göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. 500₺ ye dahi ızgara bulanabileceği gibi 10.000₺ ye de endüstriyel ızgara bulunabilmektedir. Firmamız 2 el ızgara için fiyat belirlemek amacı ile yerinizde hizmet vermektedir. Izgara satacaksanız mutlaka bizi arayıp çağırınız.

Satmak istediğiniz 2.el endüstriyel ızgaraların en son mevcut görsellerini bizlere ileterek de ortalama bir fiyat vermemizi sağlayabilir yada ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Endüstriyel ikinci el ızgara alanlar

Sanayi tipi endüstriyel ekipmanları herkes satın almak ister. Eğer doğru firma yakınınızda yoksa genelde eskici ve hurdacılar devreye girmektedir. Bu tür satışlarda zarar etme durumunuz oldukça fazladır.

Endüstriyel ızgaraları sizlerden alacak kişilerin tekrar değerlendirecek olması sizin daha iyi fiyata ürünlerinizi satmanızı sağlayacaktır. Paslanmaz krom özellikleri ve döküm sebebi ile alım yapacak yerler sizlere çok daha düşük fiyat verecektir.

En iyi fiyatlarla ikinci el ızgara satmak için deneyimli, tecrübeli ekibimizden kurumsal hizmet alın. Pleytli ızgara, lavataşlı ızgara, gazlı ve elektrikli tüm ızgara modellerinde en iyi fiyat teklifi için mutlaka firmamıza danışınız.

Gösterilen sonuç sayısı: 3