ikinci el cafe malzemeleri

İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul ikinci el cafe malzemeleri için hafta boyunca tüm semtlerde alım yapmaktayız. Kullanmadığınız ve çeşitli sebeplerle satmak istediğiniz tüm malzeme ekipmanı firmamıza ulaşarak satabilirsiniz. Cafe malzemeleri için endüstriyel ekipmanlar başta olmak üzere tüm ürün gruplarında alım yapıyoruz. Teşhir dolapları, soğutucu dolaplar, paslanmaz tezgah ve tezgah altı dolaplar, hazırlık üniteleri ve masa sandalye dahil tüm malzeme ve ekipmanları almaktayız.

2.El Cafe Ekipmanları Alanlar

Cafe açılışları zahmetli ve yorucu olduğu gibi kapanış ve yenilenme süreçleri de her zaman zahmetlidir. Firmamız ise sizlerin bu süreçte çözüm merkeziniz olmakta ve alım satımda sizlere kolaylık sunmaktadır. İkinci el cafe malzemeleri satışı yapmak istediğiniz toptan yada adetli olarak tüm ürünleri ve malzemeleri firmamıza satabilir ve nakit ödeme alabilirsiniz. İkinci el mutfak malzemeleri için en doğru fiyatı firmamızda bulacaksınız. Doğru fiyatlandırma ve tespit için firmamız İstanbul içinde her gün ücretsiz keşif ekspertiz desteği sağlamaktadır.

ikinci el cafe malzemeleri

İkinci El Cafe Masa Sandalye Alımı

Cafe işletmelerinde çok farklı tarzda masa sandalye ve oturma grupları tercih edilmektedir. Genelde kurumsal cafe işletmelerinde belirli bir sürede yenilenmesi restorasyon yaşanmakta ve eski masa sandalyeler ve oturma grupları boşa çıkmaktadır. Firmamız ise tüm kullanımı biten masa sandalyeler için hemen alım yapmakta ve peşin ödeme sağlamaktadır. İkinci el cafe malzemeleri için mutlaka ekibimizden teklif alınız. Sizlerde ikinci el cafe malzemeleri alanlar arayışındaysanız hemen şimdi bize ulaşın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.