İkinci El Endüstriyel Kuzine

İkinci el endüstriyel kuzine ocak ve fırınlarda peşin ödeme ile hemen alım sağlıyoruz. Kullanım yapmadığınız ve satmayı düşündüğünüz ikinci el kuzineler için firmamızdan mutlaka fiyat isteyiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde endüstriyel ekipman ve malzeme satışı sağlıyoruz.

Restoran, otel, cafe, lokanta ve bir çok restoran işletmesinde endüstriyel kuzine ocak ve fırınlar kullanılmaktadır. Sıfır kuzineler oldukça yüksek fiyatlarla satışı yapılmakta olup ikinci el kuzine ocaklarda her zaman değerlidir. Düşük fiyatlara elinden ekipmanlarını çıkarmayın. Arayın bir kaç dakika içinde adresinizde sizlere hizmet sağlayalım.

İkinci El Kuzine Modelleri

Gemi tipi kuzine, fırınlı kuzine, gazlı veya elektrikli, 2 gözlü kuzine, 4 gözlü endüstriyel kuzine, 6 gözlü veya daha çok gözlü bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Pişirme ekipmanları arasında son yıllarda oldukça fazla tercih edilen bu ürünler dayanıklı ve oldukça uzun ömüre sahiptir.

2.el kuzine ürünleriniz eski oda yeni nesil olsun tüm ürünlerinize en iyi fiyatları veriyoruz. İkinci el kuzine endüstriyel ekipmanlarda en iyi fiyatlar için bizi arayın.

İkinci El Kuzine Fiyatları

Bir çok endüstriyel ekipman ve malzemeye göre fiyatları daha yüksek olan kuzineleri 1500₺ den başlayana fiyatlarla piyasa bulanız mümkündür. Kuzinenin özelliğine göre 10.000₺’ye kadar ikinci el ürün olsa da fiyatları çıkabilmektedir.

Sizin sahibi olduğunuz ve satmayı düşündüğünüz ikinci el kuzine için fiyatları merak ediyorsanız bizleri ulaşınız. Firmamız kuzinenin en son güncel fotoğrafını göndermeniz halinde fiyat verilmekteyiz. Ortalama vereceğimiz bu fiyat dışında eğer vaktiniz varsa bizlere konum iletip yerinizde fiyat teklifi alabilirsiniz.

2.El Kuzine Alan Yerler

İkinci elde her zaman ürünler doğru yere satılmalıdır. Doğru kişiye ulaşmayan ekipman ve malzemeler her zaman değerinin çok altında satışa gitmektedir. Bu sebeple firmamız tamamen endüstriyel ekipmanlar için alım yapmakta olup sizlere her zaman daha iyi fiyatları vermektedir.

Restoran mekanları, lokantalar, cafe ve yemekhane gibi işletmelerde daha sık kullanılan kuzine için güvenli ikinci el hizmeti veriyoruz. Sizleri yanıtlamadan ve mağdur etmeden ürünlerini değerini bulan fiyatlarla alıyoruz. Tek parça yada komple tüm malzeme ve ekipmanlarınızı firmamıza kolayca satabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3