Endüstriyel Mutfak

Endüstriyel mutfak denince içine oldukça fazla ürün grubu girmektedir. Klasik mutfak ekipmanları ve malzemelerine göre oldukça uzun kullanım ömrü bulunması, dayanıklı olması, hızlı üretim ve kullanım sunması, yüksek kapasitede verim sağlaması ile tercih edilmektedir.

Sıfır endüstriyel mutfak malzemeleri satın alırken hangi sektör olursanız olun yüksek fiyatlarla alım yaparsınız. Fiyatı ucuz endüstriyel ekipman neredeyse yoktur. Bu nedenle ikinci el endüstriyel ekipmanlarda her zaman değerli olup alıcısı bulunur.

Parça halinde yada komple tüm endüstriyel malzemelerini yerinizden aynı gün içinde peşin ödeme karşılığında alıyoruz. Farklı yöntemlerle alıcı aramak yerine bize ulaşın malzemelerinizi aynı gün en iyi fiyatlarla alalım.

Endüstriyel Mutfak Modelleri

Endüstriyel restoran ekipmanları, endüstriyel cafe malzemeleri, otel, yemekhane ve çeşitli gıda sektörleri için bir çok farklı modelde ürün bulunur.

Endüstriyel fırınlar, hazırlık üniteleri, mutfak pişirme ekipmanları, endüstriyel soğutucu ve dolaplar, endüstriyel bulaşık makineleri, endüstriyel ufak aletler, tezgahlar, hamur makineleri, fritöz ve çok çeşitli bir çok ürün vardır.

Endüstriyel konveksiyonel fırınlar, soğutucu dolaplar, kuzine ocaklar, bulaşık ve buz makineleri, paslanmaz tezgahlar, benmari ve daha bir çok ekipmanı satın almaktayız.

Endüstriyel Mutfak Fiyatları

Sıfır endüstriyel ürünlerde projeye göre belirli bir bütçe çıkarılmalıdır. İkinci elde de ürün kullanım ömrüne göre fiyatlar değerlendirilmelidir. İşletmenin kapasitesine göre satın alınacak endüstriyel ekipmanların fiyatı 100.000₺ ile 500.000₺ arasını dahil bulabilmektedir.

Endüstriyel malzemelerin değerinin diğer standart ekipmanlara göre oldukça yüksek olmasının birinci nedeni çok uzun ömürlü olması, yüksek performan vermesi, ürün kapasitesinin kat akt yüksek olması diyebiliriz.

Endüstriyel Mutfak Alan Yerler

Endüstriyel mutfak malzemeleri gıda, yemekhane gibi işletmesi bulunan yerler için son derece değerlidir. Sıfır malzeme alırken son derece yüksek bedel ödenmesi nedeni ile ikinci el olsa da çok fazla değer kaybetmezler.

Firmamız ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanları için komple yada parça şeklinde alım sağlamaktadır. İşletmelerde kullanılmayan endüstriyel mutfak ekipmanlarını adresten nakit ödeme karşılığında almaktadır.

Sahibi olduğunuz ekipman ve mutfak malzemeleri için bizlere fotoğraf göndererek yada ücretsiz keşif hizmeti talep ederek fiyat alabilirsiniz. Vereceğimiz fiyat teklifinin kabul edilmesi halinde aynı gün malzemelerinizi adresinizden alıyoruz.

13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor