İkinci el mutfak malzemeleri alanında nitelikli kadrolarla sektörel açıdan büyük bir eksikliği karşılamaktayız. Gelişi güzel ve sıradan bir alım-satım yerine kimsenin mağduriyet yaşamayacağı şekilde düzenli ve titiz bir çalışma yürütmekteyiz.

Bicafemutfak Endüstriyel ikinci el malzeme üzerine kuruluş tarihinden bugüne tüm müşterilerine kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, uygun, ekonomik fiyatlandırma ve aradığını kolayca bulabileceği kadar ürün çeşitliliği sunmaktadır.

İkinci el malzemelerinizi elden çıkarmayı planladığınız anda deneyimli uzman personellerimizle kesinlikle hak kaybı yaşamadan en doğru fiyatlandırmayı yapıyoruz. Amacımız kullanmadığı ürünleri satmak isteyen lere daima ilk ulaşacakları ve ilk akla gelecek firma olmaktır.

Prensiplerimiz müşteri koruma odaklı olup, belirli disiplin çerçevesinde çalışırız. Sizden aldığımız veya satışını sağladığımız tüm ürünlerde hijyen, estetik, kalite hedefi daima gözetmektedir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Türkiye genelinde İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için tüm girişimcilere ve işletmelere çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Misyonumuz ve Vizyonumuz daima kalite ve nitelikli hizmet ve hızlı çözümlerdir.

hakkımızda