ikinci el otel malzemeleri

İkinci el otel malzemeleri

Otellerde kullanılmış eski yeni tüm malzemeyi hemen satın alıyoruz. İkinci el otel malzemeleri alan firmalar olarak deneyimli ekiplerimizle sizlere nitelikli ve kurumsal çözümler sağlıyoruz. İster komple otel malzemelerinizi bizlere satabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça malzeme ve ekipman satışı da yapabilirsiniz. Otellerde endüstriyel mutfak ekipmanları başta olmak üzere, soğutucu dolaplar, masa sandalye grupları, fırınlar, teşhir üniteleri dahil bir çok değerli ekipman bulunmaktadır. Bizlere ulaşarak piyasanın kesinlikle altına inmeden en güncel fiyatlardan malzeme ve ekipman satışı yapabilirsiniz.

içindekiler:

İstanbul 2.El Otel Malzemeleri Alanlar

Otel işletmelerinde kullanılan mutfak malzeme ve ekipmanları diğer bir çok sektördeki gıda firmaların mutfak bölümlerinden oldukça fazladır. Ayrıca malzeme kalitesi bakımında dan genelde farklıdır. Bu sebeple ikinci el otel malzemeleri satışlarında bu alanda uzman firmalar ile çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri alım satım konusunda senelerdir deneyimli kadromuzla eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Bizlere ulaşarak otel malzemeleriniz için yerinde tespit ve ekspertiz desteğini firmamızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak malzemeleri kullanım ömrü her ne olursa olsun satın alım yapıyoruz. Bizlere dilerseniz ürün görsel fotoğraflarınızı hemen WhatsApp hattımız üzerinden gönderebilirsiniz.

Otel Malzemelerinizi Satın Alıyoruz

  • Hazırlık malzeme ve ekipmanlarının tümünü satın alıyoruz.
  • Otel mutfak pişirme üniteleri, ekipmanları fırınların tamamını nakit alıyoruz.
  • Otel içinde kullanılmış olan tüm endüstriyel soğutucu dolaplarını peşin ödeme ile alıyoruz.
  • Otel içinde kullanılmış olan müşteri, misafir bekleme oturma grupları, masa ve sandalye gruplarının hepsini nakit alıyoruz.

Bir Otel işletmesi bünyesinde kullanılmış olan tüm ekipmanları satın almaktayız. İkinci el otel malzemeleri satışı yapmayı düşünüyorsanız bizlere haftanın her günü sitemizdeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir