Gıda sektöründe endüstriyel mutfak malzemeleri kullanımı oldukça yüksektir. Endüstriyel mutfak, son derece geniş bir ürün çeşitliliğini kapsamaktadır. Yeni bir restoran, cafe benzeri bir işletme açılışı planlandığında kurulum maliyetleri hayli fazla olmaktadır. Bu nedenle doğru ürün ve firma tercihleri ile ikinci el mutfak malzemeleri alımı işletmeler için oldukça kârlı bir alışveriş seçeceği olmaktadır.

Firmamız tüm girişimciler için ihtiyaç olunan bütün ürünlerde ikinci el çözümler sunmaktadır. İşletmenize büyük katkı verecek olan ürünlerimiz kullanıma hazır, işlevsel ve yıpranmamış ürünlerdir. İkinci el mutfak ekipmanlarında firmamız yeni kurulacak işletmelere ürün ve malzeme satışı yaptığı gibi işletmesini kapatan veya yenilen müşterilerimizin tüm malzemelerini de en uygun fiyatlarla satın almaktadır.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermekte olan firmamız, belirli kalite standartlarına sahip hizmet politikası izlemektedir. Müşterimize sunduğumuz tüm ürünler firma güvencemiz altındadır. Hem ürün satın alımı yapacak hemde malzemelerini satmaya düşünen tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet vermekteyiz.

endüstriyel mutfak malzemesi

mutfak malzemeleri