ikinci el fırın malzemeleri

İkinci El Fırın Malzemeleri

İkinci el fırın malzemeleri alım yapan firma olarak kullanmadığınız endüstriyel ekipmanlarda en iyi fiyatları veriyoruz. Fırın malzemeleri, masa sandalye takımı, pasta dolapları gibi ürünleri gelip yerinde alarak nakit ödeme yapıyoruz. Bu konuda aldığımız ürünlere çok önem veriyor ve müşteri memnuniyetini de önemsiyoruz. Fırın kapanışları, fırın yenileme nedeni ile artık kullanmadığınız eski malzemelerinizi hemen değerlendirebilirsiniz.

İkinci el mutfak malzemeleri, hazırlık üniteleri, soğutucu dolaplar ve masa sandalye dahil tüm malzemelerde nakit ödeme yapıyor ve en hızlı şekilde satın alım gerçekleştiriyoruz.

içindekiler:

2.El Fırın Ekipmanları

İkinci el ürünlerinin satışı son dönemler de daha fazla arttı. Satılan sıfır ürünler maliyeti nedeni ile bir çok işletmeciyi zorlamaktadır. Özellikle pastane ve cafe gibi yerler de kullanılan endüstriyel fırın malzemeleri çok daha pahalıya mal olabilmektedir. Bu nedenle birçok girişimci ikinci el ürünleri tercih etmektedir. Bizlerde sizlerden satın almış olduğumuz ikinci el fırın malzemeleri gerekli bakım onarımlarını yaparak tekrar kullanıma sunmakta ve ekonomiye katkı sağlamaktayız. Satmak istediğiniz fırın ekipmanların çalışıyor olması bizler için yeterlidir. Gerekli bakımları yapıldığı zaman sıfıra yakın ürünler oldukları için değerlendirilmesi kolaydır.

2.el fırın malzemeleri

İkinci El Fırın Ekipmanları Alımı

Firma olarak ikinci el ürünleri alırken dikkatli bir şekilde seçimini yapıyoruz. Hemen hemen her noktadan malzeme alımı yapıyoruz. Satmak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra görsellerini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Eğer ürünler kullanılacak gibiyse gelip ürünleri sizlerden alıyoruz ve o an ödemesi de sizlere nakit olarak yapılıyor. Bizlerle iletişime geçerek ikinci el fırın malzemeleri için uzman ekibimizden bu konuda gerekli desteği alabilirsiniz.

Tamiri yapılacak gibi olan ürünleri almayı tercih ediyoruz. Diğer ürünlerin satışı pek mümkün olmuyor. Bu nedenle sizlerden aldığımız ikinci el fırın malzemeler ürünlerini alarak bakımını yapıyor ve müşterilere satışını yapıyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir