lokanta mutfak malzemeleri

Lokanta mutfak malzemeleri

Eski veya yeni, az yada çok kullanılmış tüm lokanta mutfak malzemeleri için alım yapmaktayız. Mutfak kısmında kullandığınız hazırlık ünite ve ekipmanları, pişirme ekipmanları, endüstriyel tüm malzemelerde nakit alım gerçekleştiriyoruz. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri için her bölgeden alım yapıyoruz. Malzemelerinizi adresinize gelip yerinde inceliyor ve değer belirleyip ödemenizi peşin yapıyoruz.

Lokanta Malzemeleri Alanlar

Lokanta işletmenizin kapanışında yada malzeme ekipman değişiminde satış yapmak isteyebilirsiniz. Sizin kullanmadığınız pek çok lokanta mutfak malzemeleri başkaları tarafından değerlendirilebilmektedir. Bizlerde firma olarak sizlerden satın aldığımız tüm ekipmanları gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar sektöre kazandırmaktayız. İstanbul da ikinci el lokanta malzemeleri için alım yapan spot firmaları, hurdacı firmaları oldukça fazla bulunmaktadır. Ancak yanlış seçim yapmanız halinde değerinin çok daha fazla altında malzemeleriniz elinizden çıkmış olabilir. Bu nedenle doğru firma ile çalışıp malzeme ve ekipmanlarınızı değerine satış yapabilirsiniz.

Lokanta Mutfak Ekipmanları İlanları

Lokanta mutfak malzemeleri satmak isteyenler çoğu zaman da ilan yöntemi ile çözüm aramaktadır. Bu yöntem de yüzlerce kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağınız gibi süre de son derece uzun olacaktır. Bizler ise sizlerden gelen taleplerde aynı gün adresinize geliyor malzemelerinizi yerinde inceliyor ve nakit ödeme yapıyoruz.

  • Lokanta Gıda Saklama Ekipmanları; Dolaplar, soğutucular, derin dondurucular, teşhir dolapları, soğuk üniteler, havuzlar, küvetler de satın alım yapıyoruz.
  • Lokanta Gıda Hazırlık Ekipmanları; Doğrayıcılar, mikserler, kıyma makineleri, döner makinesi, fritözler, ocaklar, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere, tava, kuzineler,çalışma tezgahları, evyeler de nakit ödeme yapıyoruz
  • Lokanta Gıda Sunum Ekipmanları; Teşhir dolapları, tepsiler, servis arabaları, servis maşaları, teşhir ürünleri, açık büfe tabakları, buz kovaları, tuzluklar dahil tüm ekipmanlarda alım yapıyoruz.
  • Lokanta Gıda Temizlik Ekipmanları; Bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri, fırın temizleme kimyasalları, çöp kovaları, bulaşık makinesi deterjanları, kazan yıkama makinesi, bulaşık tezgahları, duş spreyleri dahil tümünde nakit ödeme yapmaktayız.

Yukarıda listede belirttiğimiz ve atlamış olduğumuz tüm lokanta mutfak malzemeleri için alım gerçekleştiriyoruz. Bizlere hemen şimdi ulaşın anında tüm endüstriyel mutfak ekipmanları ve diğer tüm malzemelerinizi toptan yada adetli olarak satın alalım.

ikinci el lokanta malzemeleri

İkinci El Lokanta Malzemeleri

Lokanta için firmamız tüm malzeme gruplarında alım yapmaktadır. İkinci el lokanta malzemeleri için deneyimli ekiplerimiz ve yağın hizmet ağımızla İstanbul’da her gün sizlere hizmet sağlıyoruz. Lokantanızı kapatıyorsanız veya çeşitli nedenlerle lokanta malzemelerinizi satma gereği duyuyorsanız firmamıza ulaşabilir ve tüm ürünlerinizi değerine nakit olarak satabilirsiniz. İstanbul da ikinci el lokanta malzemesi alanlar arayışınız da en etkili hizmeti firmamızda bulacaksınız.

İkinci El Lokanta Mutfak Ekipmanları

Lokanta bünyesinde bir çok malzeme her ne kadar değerli olsa da mutfak ekipmanları oldukça fazla ilgi görmektedir. Lokantalarda olduğu gibi diğer bütün gıda işletmeleri ve yemekhanelerde endüstriyel mutfak ekipmanları maliyeti yüksek ürünlerdir. Sizlerin satmak istediği ürünleri bir çok kişi maliyeti düşürmek için işletmelerinde kullanmak isterler. Bizlerde sizlerden satın sadığımız tüm mutfak ekipmanlarını gerekli bakım onarımlarınızı yaparak tekrar kullanıma sunmaktayız.

2.El Lokanta Dolapları

İkinci el lokanta malzemeleri içinde sanayi tipi dolaplar, difrizler ve ürün teşhir dolapları da son derece kıymetli ürün ve malzemelerdir. Firmamız tüm ikinci el lokanta malzemeleri ve dolaplarınızı adresinizden nakit olarak değerine satın almaktadır. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasından bizlere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz tüm lokanta ekipman ve mutfak malzemelerini değerine peşin ödeme avantajı ile satabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak malzemesi alanlar olarak işimizi en iyi şekilde yapmakta ve sizleri de ayrıca korumaktayız. Kesinlikle değerinin altında fiyat biçmez ve sizleri mağdur etmeyiz.

ikinci el lokanta malzemesi alanlar

İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci el lokanta malzemesi alanlar olarak İstanbul içinde her semtte aynı gün hizmet veriyoruz. Kullanım yapmadınız, eskidiğini düşündüğünüz veya kapanışını yaptığınız da tüm ürünler için bizlere ulaşabilirsiniz. Lokanta da kullanımı bulunan depolama ve hazırlama ekipmanları, pişirme üniteleri, soğutma sistemleri dahil tüm ekipmanların alımı için bizlerden değerine nakit olarak hizmet alırsınız. İster parça parça ürünlerinizi alıyor dilerseniz komple tüm lokanta malzemeleriniz için fiyat teklifi veriyoruz.

2.El Lokanta Malzemeleri

Lokantalarda iki farklı grupta malzeme bulunur. Bunlar endüstriyel ürünler ile birlikte mutfak malzemeleri olup diğer grupta müşterilerinizin yemek yediği alan olan masa ve sandalye gruplarıdır. Firmamız ikinci el lokanta malzemesi alanlar olarak tüm ürün gruplarınızı sizlerden satın almaktadır. Firma uzmanımıza ürünlerinizin fotoğraflarını hemen şimdi gönderebilir yada dilerseniz bizleri arayarak ürünlerin yerinde görülmesini isteyebilirsiniz. Tespit işlemi sonrasında sizlere kesinlikle değerinin altında fiyat verilmez. Kendi araçlarımızla malzemelerinizi aynı gün adresinizden alırız. Satın alınan ikinci el lokanta malzemeleri ödemeside nakit olarak tarafınıza yapılmaktadır.

Lokanta İkinci El Endüstriyel Malzemeler

Endüstriyel malzemeler lokanta ve restoran gib gıda sektörünün en önemli mutfak ekipmanlarıdır. Son derece uzun ömürlü olan endüstriyel ekipmanlar ikinci el olarak da piyasa da sıkça aranan ürünlerin başında gelir. İkinci el lokanta malzemesi alanlar olarak tüm endüstriyel mutfak malzemelerine talibiz. Hazırlık tezgahları, endüstriyel pişirme ekipmanları ve endüstriyel soğutucular dahil tüm ürünlerde en iyi fiyatları ekiplerimiz vermektedir. İkinci el lokanta malzemesi alanlar arayışınızda mutlaka bizlerden teklif alınız.