İkinci El Endüstriyel Mutfak

Tezgah tipi iki kapılı buzdolabı

Yerli yada yabancı marka tüm Tezgah tipi iki kapılı buzdolabı modellerinde nakit ödeme ile alım yapmaktayız. Endüstriyel tezgah altı dolap modelleri için firmamıza ulaşarak hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Eskimiş yada az kullanılmış tüm dolaplarda alım yapıyor ve peşin ödeme sağlıyoruz. 

Açıklama

Tezgah tipi iki kapılı buzdolabı satmayı düşünüyorsanız bize ulaşın. Ekibimiz istanbul içinde endüstriyel dolap alımında en yaygın hizmeti evren firmadır. Aynı gün içinde ürünün bulunduğu adrese gelmekteyiz ve sizlere en iyi fiyat teklifini vermekteyiz.

Bir çok restoran, lokanta, cafe, yemekhane ve benzeri işletmelerde kullanılmakta olan tezgah tipi dolaplar her zaman değerlidir. Bu sebeple hurdaya çıkarmak veya acil çok ucuza satmak yerine bizlere ulaşıp değerinde satış yapabilirsiniz.

Tezgah altı ikinci el endüstriyel çift kapılı dolap, 3 kapılı dolaplar, set üstü ve özel yapım tüm dolaplarda alım sağlıyoruz. Tüm ikinci el cafe malzemeleri fiyatları, lokanta malzemeleri ve otel ekipmanları için fiyat sorabilirsiniz.

Teknik özellikleri her ne olursa olsun Tezgah tipi iki kapılı buzdolabı için bize mutlaka ulaşıp fiyat sorunuz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tezgah tipi iki kapılı buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir