İkinci El Endüstriyel Mutfak

Tezgah altı ikinci el endüstriyel çift kapılı dolap

Tezgah altı ikinci el endüstriyel çift kapılı dolap alımı nakit ödeme ile yapıyoruz. Kullanmadığınız tüm ölçülerdeki tezgah altı endüstriyel dolap modellerinizi bizlere satabilirsiniz. Kullanım ömrü her ne olursa olsun, model ve mevcut durumuna göre sizlere fiyatlandırma yapıyor ve adresinizden aynı gün alıyoruz. 

Açıklama

Tezgah altı ikinci el endüstriyel çift kapılı dolap için en iyi fiyatı bizden alıp hemen ekibimize satabilirsiniz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanları için toplu veya parçalı alım yapmaktayız. Yerinize geliyoruz ve ürünlerinizi yerinde görüp fiyat veriyoruz. Tek kapılı, çift kapılı her kapasitedeki endüstriyel tezgah altı dolaplarda alımlarımız vardır.

Yerden tezgah altı dolaplar, set üstü dolap modelleri ve tüm soğutucularda peşin ödeme yapmaktayız. Endüstriyel dolaplarınızı hurdaya yada değerinin altında satış yapmak yerine firmamıza satın daha iyi fiyatlarla ekonominize destek olun.

Endüstriyel dolaplarla birlikte şarküteri dolaplar, İkinci El Sütlük Dolabı ve diğer tüm çeşitlerdeki soğutucu ve dolapları nakit alıyoruz.

Anadolu yakası ve Avrupa yakası her ilçe ve semtte haftanın her günü sizlere ulaşıyoruz. Ataşehir ikinci el mutfak malzemeleri firmamız sizlere günceli alışveriş ve nakit ödeme kolaylığı sağlar.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tezgah altı ikinci el endüstriyel çift kapılı dolap” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir