ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar

ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar

Endüstriyel malzemeler için kurumsal çözümler üretilmektedir. İkinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar olarak elinizdeki eşyaları aynı gün satın alımlar gerçekleştiriyoruz. Normal mutfak eşyalarına nazaran endüstriyel mutfak eşyaları oldukça kıymetli ve daha pahalı ürünlerdir.

Elinizde bulunan eşyaları ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar olarak firmamız tarafından değerlendirebilir ve en yüksek fiyatlı alıcısı olarak bizlere teslim edebilirsiniz. Her çeşit mutfak eşyası ayrım yapılmaksızın saha birimlerimiz tarafından aynı gün satın alınabilmektedir. İkinci el mutfak malzemeleri satmak için aynı gün birimlerimizden hemen destek alabilirsiniz.

içindekiler:

2.El Endüstriyel Mutfak Alanlar

Firmamız tarafından satın alınacak olan endüstriyel mutfak malzemelerinin kullanım durumu fark etmeksizin alınır. Kısa yada uzun süre kullanım yapsanızda atölyelerimizde gerekli bakımları ile birlikte tekrar uzun yıllar kullanılabilmektedir. Sizlerden satın almış olduğumuz endüstriyel mutfak cafe otel ve bar malzemelerini tekrar kullanıma sokabilmektedir.

Elinizdeki parçaları hemen satmak ve aynı gün peşin ödemenizi almak için İkinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar birimlerine 0532 382 33 53 numarasından ulaşarak yerinizde ücretsiz keşif isteyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. İster tek parça ister tüm mutfak eşyalarını satabilirsiniz. Firmamız hiç bir ayrım yapmadan alımlar yapmaktadır. Satmak istediğiniz tek parça yada toplu endüstriyel malzemeler için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

 1. Endüstriyel fırın
 2. Hamur makinesi
 3. Masa ve sandalye
 4. İkinci el ızgara
 5. Yaş pasta dolabı
 6. Paslanmaz tezgah
 7. Sütlük dolabı
 8. İkinci el benmari
 9. Tüm boylarda teşhir dolabı
 10. Endüstriyel buz makinesi
 11. Endüstriyel bulaşık makinesi
 12. Endüstriyel hazırlık tezgahı
 13. Endüstriyel soğutucular ve dolaplar

2.El Endüstriyel Mutfak Alanlar

2. El Endüstriyel Mutfak Eşyası Alanlar

Bir çok sebepten ötürü elinizde bulunan endüstriyel mutfak eşyalarını satmak isteyebilirsiniz. Ekiplerimiz ikinci el mutfak malzemeleri alanında oldukça uzman çalışan ve hemen her gün onlarca ekibi ile alımlar gerçekleştirmektedir. Elinizdeki parçaları çöp etmek yada çürümeye bırakmak yerine sadece bu işte uzman olan birimler tarafından değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz. ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar ekiplerimiz sürekli sahada olarak dakikalar içerisinde sizlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Bir çok sektöre elinizdeki parçaları satabilirsiniz. Fakat doğru ve malzemenin kıymetini bilen alıcı ile buluşarak hak ettiği fiyatlarla elden çıkartılmasını sağlayabilirsiniz. Elinizdeki malzemeleri devir yöntemi ile elde çıkaramayan bir çok kullanıcı ürünlerini hurdacı üzerinden verebilmektedir. www.ikincielmutfakmalzemeleri.net ile telefon numaramızdan ulaşarak aynı gün peşin ödeme karşılığında satışını yapabilirsiniz.

2. El Endüstriyel Mutfak Eşyası Alanlar

İkinci El Endüstriyel Pastane Malzemeleri Alanlar

Firmamız sadece mutfak malzemeleri alanında kendini geliştirmiş olup yüksek rakamlar vererek eşyalarınızın değerini bulmasını sağlıyoruz. Pastanede bir çok endüstriyel ekipman olmasından ötürü yüksek bedeller ile elinizden çıkartma imkanına sahipsiniz. Pastaneler de günümüzde sıkça el değiştiren işletmelerin başında gelmekte ve malzemeler sürekli satışa çıkabilmektedir.

İkinci el pastane malzemeleri için adresinize aynı gün birimlerimiz gönderilerek hemen peşin ödeme ile elden çıkartmanız sağlanmaktadır. Endüstriyel hamur açma makineler, endüstriyel fırınlar, paslanmaz tezgahlar, yaş pasta dolabı, kuru pasta dolabı, böreklik ve diğer tüm malzemelerinizde toplu yada adetli alım yapıyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir