sanayi mutfak malzemeleri

Sanayi mutfak malzemeleri

Gıda ve mutfak denince ilk akla sanayi tip mutfak ekipmanları gelir. Sanayi mutfak malzemeleri ister sıfır ürünler olsun isterse de ikinci el ürünler olsun her zaman değeri yüksek olan malzemelerdir. Bu nedenle piyasası her zaman bulunmaktadır. Firma olarak önerimiz işletme kapanışları nedeni ile artık kullanılmayan mutfak malzemelerinizi kesinlikli doğru firmaları bularak değerlendirebilirsiniz. İkinci el endüstriyel malzeme alanlar olarak müşterilerimize tüm alım anlaşamlarında nakit ödeme yapmaktayız.

içindekiler:

İkinci El Sanayi Mutfak Ekipmanları

Sanayi mutfak malzemeleri içinde gıda hazırlama ekipmanları, pişirme ekipmanları, hamur makineleri, paslanmaz tezgahlar, endüstriyel fırınlar, endüstriyel soğutucu dolaplar gelmektedir. İkinci el mutfak malzemeleri üzerine yılladır hizmet veren firmamız hem mutfak bünyesinde kullanılmakta olan ürünleri hemde iç ve dış mekanda kullanılan masa sandalye ürünlerinizde alım yapmaktadır. İkinci el cafe malzemeleri alanlar, restoran sanayi malzemeleri alanlar, pastane ve lokanta malzemeleri dahil tüm sanayi tipi malzemelerinize talibiz.

Sanayi Mutfak Malzemeleri Alanlar

Şirketimiz İstanbul’da sanayi mutfak malzemeleri alanlar arayışınızda sizlere en etkili ve prensipli hizmeti sunmaktadır. Öncelikle uzman ekiplerimiz yerinize gelip satmayı planladığınız tüm malzeme ve ekipmanı inceler ve sizlere hızlı şekilde fiyat teklifi sunar. Eğer sizlere vereceğimiz fiyatlar tarafınızdan uygun bulunması halinde firmamız tarafından ödeme nakit olarak yapılır. Gün e saat olarak keşif çin uygun olamayan müşterilerimiz ise bizlere ürün görsellerini sitemizdeki farklı iletişim yöntemlerini kullanarak gönderebilirler.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir