2 el pastane malzemesi alanlar

2 el pastane malzemesi alanlar

2 el pastane malzemesi alanlar arıyorsanız size en yakındaki firmayız. İstanbul içinde her gün endüstriyel malzemem alım satımı yapıyoruz. Pastane içinde kullanılmış, eski veya yeni ömrü ne olursa olsun tüm malzemelerinize nakit ödeme yapıyoruz. Tüm malzemeleri komple yada parça şeklinde de satın alabiliyoruz. Endüstriyel pastane fırınları, paslanmaz tezgahlar, pişirme ekipmanları, hazırlık üniteleri ve diğer tüm ikinci el mutfak malzemeleri alımlarını kurumsal şekilde yapıyoruz.

İstanbul ikinci el pastane malzemeleri alımları için deneyimli ekiplerimizle haftan tüm günlerinde sizlere en etkili hizmeti sağlıyoruz. Yerinizde sizleri ziyaret ediyor ve malzemelerin tespiti yapıyor ve fiyatlandırıyoruz. 

2 El Pastane Malzemeleri Alım Satım

içindekiler:

2 El Pastane Malzemeleri Alım Satım

Pastane ekipmanlarınız satmak için onlarca kişi ile görüşmek, ürünleri göstermek ve pazarlık yapmak zorunda kalmayın. Bizi arayın uzman personelimiz yerinizde gelip ürünlerinizi inceleyip en yüksek fiyatı versin. Sizde kabul edersiniz aynı gün araçlarımızla malzemelerinizi hemen adresten alalım. İster tek adet mutfak pastane malzemesi yada tüm ekipmanlarınızı bize satabilirsiniz.

İstanbul içinde haftanın 7 günü ücretsiz keşif hizmetleri sağlıyoruz. Tüm mutfak ve pastane ekipmanı alımı için fiyatı yerinizde ürünleri inceleyerek veriyoruz. Gezici mobil endüstriyel mutfak uzmanlarımız hızlı çözümler sunar. Malzeme almak ve satmak için mutlaka profesyonel hizmetlerimizden faydalanın.

İstanbul ikinci el pastane malzemeleri alım satım hizmetleri

2. El Pastane Ekipmanları

Pastane gibi mekanlar ilk kurulumda ciddi sermaye ve maliyet kurulan yerlerdir. Bu nedenle ikinci ele düşmüş hiç bir malzemeniz değersiz değildir. Hurdacı yada eskicilere verilmesi halinde değerinin çok altında fiyatlar teklif edilmesi normaldir. Bu sebeple 2 el pastane malzemeleri satmak istiyorsanız doğru firmalara ulaşmanız gerekecektir. Bizler sadece ikinci el mutfak malzemeleri ve ekipmanları konusunda hizmet vermekteyiz.

Yerinizde hizmet almak isteniyorsanız ürün fotoğraflarınızı bizlere WhatsApp hattımızdan hemen gönderin ortalama alım fiyatlarımızı hemen sizlere iletelim.

İstanbul İkinci El pastane Malzemesi Alan Yerler

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası tüm ilçelerinden 2 el pastane malzemeleri alımları yapıyoruz. Endüstriyel fırınlar, soğutucu endüstriyel dolaplar, teşhir dolapları, pişirme ekipmanları, masa sandalye dahil tüm malzemelerinize talibiz. Sanayi tipi mutfak malzemeleri için 2021 yılında en çok alım yapan firmayız. Sizlerden satın alınan tüm malzemeler ömrünü tamamlamamış ise gerekli bakım ve onarımı yapılarak tekrar kullanıma sunulur. İkinci el pastane malzemesi alanlar olarak güvenli hizmet ayrıcalıkları ile çözümler.


5 Yorum

 • Demet karataş

  Pendik merkezdeki pastanemizin oturma grupları, pasta dolapları, börek tezgahları dahil bir çok malzemesini satamayı düşünüyoruz iyi fiyat verilirse.

 • ali can

  Şişli ilçesinde kapanışını yaptığımız pastanenin tüm ekipman ve malzemesini iyi fiyatlarla alım yapacak firma arıyoruz.

 • Ayşe Çelik

  Maltepe’de bulunan Pastane firmamızın tüm ekipmanlarını tek bir yere topluca satmayı planlıyoruz. Yerimize gelip inceleme imkanınız var mıdır?

 • Seher Doğan

  Pastane teşhir dolapları, endüstriyel fırın ve diğer masa sandalye dahil hepsini satmak istiyoruz.

 • Alper şahin

  Acil pastane eşyaları ve dolaplarını satmak istiyoruz. Bizlere toptan iyi fiyat vermenizi istiyoruz.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir