Kağıthane İkinci El Endüstriyel Mutfak Alan Yerler

Kağıthane İkinci El Endüstriyel Mutfak Alan Yerler

İşimiz sadece ikinci el endüstriyel malzemelerde alım satım üzerine kurumsal çözümlerdir. Kağıthane İkinci El Endüstriyel Mutfak Alan Yerler için 0 532 382 33 53 numarasından bizlere ulaşarak yerinizde ücretsiz keşif isteyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Satmak istediğiniz tek parça yada toplu rüm endüstriyel malzemeler için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Gıda başta olmak üzere bir çok sanayi ve sektörde endüstriyel malzeme ve ekipmanlar sıkça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Cafe mutfak endüstriyel ekipmanlar, endüstriyel fırınlar, masa sandalye grupları, endüstriyel dolaplar, hazırlık ve pişirme ekipmanları dahil tüm malzemelerinizi yerinizden aynı gün almaktayız. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri için güvenilir ve nitelikli bir alım satım için firmamıza ulaşınız.

Kağıthane 2.El Endüstriyel Mutfak Alanlar

Endüstriyel malzemeniz varsa ve satmayı düşünüyorsanız mutlaka doğru bir alıcı ile irtibata geçmelisiniz. Spotçu, eskici veya hurdacılardan muhtemelen değerinin çok altında fiyat teklifi alırsınız. Her ne kadar siz uzun bir süre kullanım yapsanızda sizden sonrasında gerekli bakımları ile birlikte tekrar uzun yıllar kullanılabilmektedir. Firmamızda işte tam bu noktada sizlerden satın almış olduğu endüstriyel mutfak cafe otel ve bar malzemelerini tekrar kullanıma sokabilmektedir. Bu sebeple ikinci el mutfak ve cafe malzemeleri satmak isteyenlere daha iyi fiyatlar verebilmektedir.

Kağıthane ikinci el mutfak malzemeleri alanlar olarak bölgemizdeki tüm sektörlerde firma sahiplerine hizmet veriyoruz. Kullanılmayan, atıl hale gelen endüstriyel soğutma dolapları, pişirme üniteleri, hazırlık ekipmanları, hamur makineleri, paslanmaz tezgahlar, masa ve sandalye takımları dahil tümünde alım yapıyoruz. Sanayi mutfak malzemeleri konusunda geniş kadromuzla en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Elinizde kullanmadığınız tüm mutfak malzemelerini firmamız sayesinde aynı gün satabilirsiniz.

 • Endüstriyel fırınlar
 • Endüstriyel hazırlık tezgahları
 • Endüstriyel soğutucular ve dolaplar
 • Hamur makineleri
 • Masa ve sandalyeler
 • İkinci el ızgaralar
 • Endüstriyel buz makineleri
 • Endüstriyel bulaşık makineleri
 • İkinci el kuzine ocaklar
 • Tüm boylarda teşhir dolapları
 • Yaş pasta dolapları
 • Paslanmaz tezgahlar
 • Sütlük dolapları
 • İkinci el benmari

Kağıthane İkinci El Cafe Malzemeleri

İstanbul Avrupa yakası Kağıthane genelinde her sene yeni cafeler açılmakla beraber bir çok farklı konseptte cafe kapanışıda yapılmaktadır. Cafe kurulumlarında genelde endüstriyel malzeme tercihi yapıldığından dolayı ciddi bir maliyet gerekmektedir. Şayet cafe kapanışı düşünüyorsanız ve elinizdeki malzemeleri değerlendirmek istiyorsanız mutlaka doğru yere ulaşmanız gerekmektedir. Elinizdeki malzemeleri devir yöntemi ile elde çıkaramayan bir çok kullanıcı ürünlerini hurdacı üzerinden verebilmekte yada atıl durumda bekletmektedir.

İşletmenizdeki boşta duran, kullanılmayan ve atıl hale gelen tüm ekipmanlarınızı nakite çevirebilirsiniz. Bir kenarda boşta durup paslanması yerine kolayca eski mutfak eşyalarınızı hemen nakite çevirebilirsiniz. Kağıthane ikinci el cafe malzemeleri için sizlere en iyi fiyat değerlendirmesini yapıp aynı gün teklifimizi iletiyoruz. Kabul etmeniz halinde hemen kendi araçlarımızla malzemeleri adresinizden alıyoruz. Tüm müşterilerimize ödemelerimiz firmamız tarafından nakit yapılmaktadır.

Kağıthane İkinci El Pastane Malzemeleri

İlçemizde cafeler gibi pastanelerde sürekli el değiştirebilen, sık açılıp kapanış verilebilen mekanlardır. Bu sebeple malzemeleri ikinci elde her zaman alıcısı olan sektördür. Pastanelerde üretim her mekanda bulunmayabilir. Ancak üretimi olan pastanelerde bir çok farklı endüstriyel mutfak ve pişirme ekipmanları yer almaktadır.

Firmamız satmak istediğiniz ikinci el pastane malzemeleri ve ekipmanlarını adresinizden aynı gün peşin ödeme yaparak satın almaktadır. Endüstriyel hamur açma makineler, endüstriyel fırınlar, paslanmaz tezgahlar, yaş pasta dolabı, kuru pasta dolabı, böreklik ve diğer tüm malzemelerinizde toplu yada adetli alım yapıyoruz.

Kağıthane İkinci El Lokanta Malzemeleri

Lokanta yerleri içinde kurumsal ve profesyonel çözümler sağlıyoruz. Kağıthane İkinci El Lokanta Malzemeleri içinde malzeme çeşitleri her ne olursa olsun değerinde alımlarımız bulunmaktadır. Benmari, soğutucu dolaplar, teşhir üniteleri, hamur makineleri, pişirme ve yıkama makineleri dahil tüm malzemelerinizi en iyi fiyattan satın alıyoruz.

Elinizde bulunan lokanta mutfak malzemelerinin güncel değerli merak ediyor ve satacağınız zaman elinize ne kadar geçeceğini merak ediyorsanız lokanta malzeme fotoğraflarınızı bizlere göndererek ortalama bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kağıthane Endüstriyel Mutfak 2 El Alım Satım

Endüstriyel malzemelerinin değerinin altında veya yok pahasına kimseye vermeyin. Kağıthane İkinci El Endüstriyel Mutfak Cafe Malzemeleri için senelerdir binlerce müşterisine dürüst ve güvenilir hizmet sağlayan ve hiç bir malzeme sahibi mağdur etmeyen firmamızdan sizlerde güvenle hizmet alabilirsiniz.

Size bölgede en yakındaki endüstriyel malzeme alım firmasıyız. Birden fazla ekibimizle malzeme satmak isteyen müşterilerimize adresinde hizmet veriyoruz. Sizlerde tüm alım satım hizmetleri için bizlere 0 532 382 33 53 bu numaradan haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Kağıthane İkinci El Endüstriyel Mutfak Alan Yerler için bizden fiyat teklifi almadan malzemelerini satmayınız. 


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir