sanayi tipi mutfak malzemeleri

Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

Gıda ve mutfak alanı olan büyük işletmelerde Sanayi tipi mutfak malzemeleri kullanımı sıklık görülmektedir. Diğer tip mutfak ekipmanlarına göre hem fiyat hemde malzeme kalitesi yönünden oldukça farklı olan bu mutfak malzemeleri için firmamız ikinci elde alım kolaylığı sunmaktadır. Satmak istediğiniz, çeşitli nedenlerle artık kullanmadığınız ve boşa çıkmış ekipman ve malzemelerinizi bizlere değerine nakit olarak satabilirsiniz. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri alanlar olarak tüm sanayi tipi mutfak ekipmanlarınızı satın almaktayız.

içindekiler:

Sanayi Tipi 2El Mutfak Ekipmanları

Mutfak kısımlarında sanayi tipi pişirme ekipmanları, sanayi tipi hazırlık ekipmanları, sanayi tipi soğutucu ve dolaplar, sanayi tipi fırınlar başta olmak üzere tüm ekipmanlarınıza talibiz. Kullanım yapmadığınız boşa çıkmış olan tüm ekipman ve malzemenizi nakite çevirebilirsiniz. Sizin kullanmadığınız sanayi tipi mutfak malzemeleri bir başka firma veya işletmenin büyük bir ihtiyaç açığını kapatabilmektedir.

Sanayi mutfak malzemeleri için alıcı bulmanız da her zaman kolay ve hızlı çözümlerle bulunmayabilir. İlan yöntemi ile ciddi alıcılara ulaşmanız ve hedeflediğiniz fiyata satmanız kolay olmayacaktır. Bizlere ulaşarak deneyimli ekibimizden aynı gün adresinizde hizmet alabilirsiniz.

Sanayi Tipi Endüstriyel Malzemeler

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alım konusunda hizmet veriyoruz. Az yada çok kullanılmış, üretim yılı her ne olursa olsun tüm sanayi tipi mutfak malzemeleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. İstanbul içinde her bölge ve semtte ücretsiz yerinde keşif ve ekspertiz desteğimiz bulunmaktadır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir