sahibinden cafe malzemeleri

Sahibinden cafe malzemeleri

Sahibinden cafe malzemeleri satışınız varsa en iyi fiyat teklifi ile satın almaktayız. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri, cafe ekipmanları ve aksesuarlar dahil alım yapmaktayız. Komple yada parça şeklinde alımlarımızda bulunmaktadır. Cafe malzemeleri ve mutfak malzemelerinizi bizlere ulaşarak kolayca satabilirsiniz.

Cafe ve restoran gibi mekanlarda endüstriyel maleme ve diğer ekipmanlar sıklıkla değişim gerektirebilir. Kimi zaman mevcut malzemeniz yeterli gelmeyebilir kimi zamanda yenisi gerekebilir. Sahibinden cafe malzemeleri alımlarımızda tüm kullanmadığınız malzemeler için yüksek fiyat veriyor ve nakit ödeme ile satın alıyoruz. 

Sahibinden İkinci El Cafe Malzemeleri

içindekiler:

Sahibinden İkinci El Cafe Malzemeleri

Sahibinden malzeme ve ekipman satışı genelde dükkanın devir durumlarında gerçekleşir. Bunun dışında sektör değişimi veya kapanış durumlarda malzeme sahibi ekipmanlarını satacak firma arar. Firmamız bu konuda İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde senelerdir müşterilerine en etkili çözümleri sağlamaktadır. Yerinize geliyor ve malzemeleri görüyor ve fiyat teklifi sunuyoruz. Günlerce yada haftalarca ilanla yada ürünleri görmek isteyenlerle uğraşmak yerine ikinci el malzemelerinizi kolayca satın.

İstanbul Sahibinden Cafe Malzemeleri

Cafelerde kullanımı bulunan ikinci el endüstriyel dolaplar, teşhir dolapları, paslanmaz tezgahlar, hazırlık üniteleri, pişirme ekipmanlarınızı alıyoruz. Cafe masa sandalye, fritöz, kahve makinesi, benmari, cinbali, endüstriyel fırınlar için en yüksek fiyatlarla alım sağlıyoruz.

2021 yılı için firmamız sadece İstanbul ilçe ve semtlerinde hizmet vermektedir. Gezici mobil ekiplerimizle haftanın her günü adresinizde hizmet veriyoruz. Satılık sahibinden cafe malzemeleri için uzman personelimizi yanınıza gönderiyoruz ve ekspertiz sağlıyoruz. peşin ödeme ile çalışıyor ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir