beykoz ikinci el mutfak malzemeleri

Beykoz İkinci El Mutfak Malzemeleri

Beykoz ikinci el mutfak malzemeleri alım satım için profesyonel hizmetlerimizden faydalanın. 2021 yılı için endüstriyel mutfak malzemeleri ikinci el için en yüksek fiyatlarla alım yapıyoruz. Piyasada 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda en yüksek tecrübeye sahip firmalardan biriyiz. Kurumsal ve sorunsuz bir alışveriş için firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz.

Cafe, Restoran, Kafeterya, Lokanta, Pastane, Otel ve Yemekhane gibi her alanda kullanılmış ikinci el mutfak malzemeleri alımlarını yapıyoruz. Endüstriyel mutfak ürünleri, soğutucu dolaplar, fırın, teşhir dolapları, paslanmaz malzemeler dahil her tür ikinci el mutfak ekipmanı alımı gerçekleştiriyoruz.

Beykoz İkinci El Mutfak Malzemeleri Alan Yerler

İkinci el mutfak malzemeleri satmak istediğinizde kısa sürede alıcı bulmak her zaman kolay olmaz. Bu nedenle bir çok kişi farklı yöntemlerle alıcı bulmaya çalışır. Kimi zaman ikinci el mutfak ekipmanları için ilan yolu ile satış denenmektedir. Kimi zaman ise dükkan camına yapıştırılan ilan oda internet üzerinden ilan platformlarından alıcı aranmaktadır. Bu tür satışlar oldukça zahmetli ve yorucudur. Bir çok kişi ile aynı gün içinde görüşmeniz ve malzemeleri sürekli yeni kişilere göstermeniz gerekebilir.

Beykoz ikinci el mutfak malzemeleri alım satım için sizleri bu zorluklarla uğraştırmadan en kolay satış avantajlarını sunuyoruz. Bizi aramanız halinde malzemelerin olduğu yere uzman teknik personelimizi gönderiyor ve ürünleriniz için fiyat teklifi veriyoruz. Kabülünüz durumunda peşin ödeme yapıyoruz ve firmamıza ait araçlarla yerinizden alıyoruz.

beykoz ikinci el mutfak ekipmanları

Beykoz 2 El Mutfak Ekipmanları

Mutfak ekipmanlarınız her ne kadar ikinci el de olsa mutlaka kullanılabilir duruma tekrar getirebilir ve alıcılarla buluşturulabilir. Firmamız müşterilerinden satın aldığı ikinci el mutfak malzemelerini gerekli bakım ve onarımlarını yaparak tekrar kullanıma sunmaktadır. Bu nedenle alım esnasında sizlere en iyi fiyatı verebilecek firmayız. Hurdaya çıkarmak, eskicilere satmak ve geri dönüşüme göndermek yerine tekrar piyasa kullanıma verilebilmektedir.

Beykoz İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel fırınlar, endüstriyel soğutma ekipmanları, paslanmaz tezgahlar, ürün teşhir dolaplar, cinbali, ikinci el benmari ve daha bir çok malzemenizi değerine satın alıyoruz. Firmamız İstanbul içinde haftanın 7 günü ücretsiz keşif desteği vermektedir. Beykoz ikinci el mutfak malzemeleri firması arıyorsanız mutlaka ekibimizle tanışınız.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.