ikinci el konveksiyonel fırın alan yerler

İkinci El Konveksiyonel Fırın Alan Yerler

Mutfak pişirme ekipmanları sıfır ürünlerde son derece pahalıdır. İkinci el konveksiyonel fırın alan yerler olarak bütçenize katkı sağlayacak en doğru fiyattan alım yapıyoruz. Hurdacı veya yanlış yere verilecek konveksiyonel fırınlardan zarar etme olasılığınız yüksektir. Fırın değiştirmeyi düşünüyorsanız yada işletme kapanışı yaşanmışsa bizlere ulaşabilir beklemeden ikinci el fırınlarınızı hemen satabilirsiniz. İkinci el mutfak malzemeleri ve tüm ekipmanlar için ekiplerimiz haftanın her günü aralıksız hizmet vermektedir. 

2.El Konveksiyonel Fırın Alanlar

Endüstriyel ekipman ve malzemeler, sanayi tipi malzeme ve fırınlar için senelerden alım yapmaktayız. İlan yolu ile alıcı bulmak hem uzun sürmekte hemde yoğun bir mesai almaktadır. Firmamız ise sizlere en pratik ve doğru ikinci elde satış olanağı vermektedir. Unox, Venarro, Karacasan, Empero, Bestfor, Sgs, Wiesheu Dilbas, Electrolux, Coreca, Öztiryakiler, Sirman ve diğer tüm marka konveksiyonel fırınlarda 2.el alım yapmaktayız.

İkinci el konveksiyonel fırın alan yerler arayışınızda aynı gün yerinizde hizmet vermekteyiz. Bizleri aramanız halinde fırının mevcut durumunu ve fiyat belirlenmesi için uzman ekibimizi adresinize göndermekte ve yerinde fiyat teklifimizi hemen vermekteyiz. 

000
İkinci El Alım Satımda Güven

2.el konveksiyonel fırın alanlar

2.el elektrikli konveksiyonel fırın

2.El Elektrikli Konveksiyonel Fırın

Pastane, Kafeterya, Restaurant, Pizza ve diğer tüm gıda işletmelerinde kullanımı bulunan elektrikli konveksiyonel fırınlar için ikinci elde nakit ödeme kolaylığı vermekteyiz. 2 tepsi kapasiteli, 4 tepsi kapasiteli, 7 tepsi kapasiteli, tek katlı, çift katlı, çok raflı tüm konveksiyonel fırınlar için alım yapıyoruz. Kullanım ömrü ne kadar olursa olsun eski yada yeni satış yapabilirsiniz.

Dijital kontrol panelli, mekanik, manuel tüm konveksiyonel fırınlarınıza talibiz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden alım yapmaktayız. Fiyat teklifimizi dileyen müşterilerimize yerinde vermekteyiz. Vakti olmayan müşterilerimiz bizlere fırın görsellerini iletmeleri halinde ortalama fiyat verebilmekteyiz.

İkinci El Konveksiyonel Fırın Alınır

İnternet üzerinden bir çok kişi ve firma ikinci elde alım yapmaktadır. Ancak değeri genelde yüksek olan bu fırınlar için kesinlikle hassas davranmalı ve doğru firmaları tercih etmelisiniz. Değerinin çok çok altında fiyatlarla karşılaşabilir ve zarar edebilirsiniz. İstanbul İkinci el konveksiyonel fırın alan yerler olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmeti senelerdir vermekte ve 2021 yılında da aynı kalitede hizmetlerimize devam etmekteyiz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.