ikinci el endüstriyel fırın

İkinci El Endüstriyel Fırın

Endüstriyel ekipmanlar arasında fırınların önemi büyüktür. İkinci el endüstriyel fırın alımı yapan firmamız kullanmadığınız fırınlarınızı nakite çevirmektedir. Hangi model ve marka olursa olsun endüstriyel fırınlar için bizlere ulaşabilir ve kolayca satabilirsiniz. Elektrikli veya gazlı, iki tepsili çeşitlerden başlayarak 7 tepsili ve çok tepsili tüm fırınlarınızı değerine nakit almaktayız. İkinci el mutfak malzemeleri için İstanbul içi aynı gün hizmetlerimiz vardır. 

2.El Endüstriyel Fırın Alanlar

İkinci el endüstriyel fırın için kesinlikle tamamen bu alanda hizmet verenlerle çalışmalısınız. Eskici, hurdacı veya geri önüşüm yerleri ile çalışmanız halinde çok düşük fiyatlarla karşılaşmanız olasıdır. Firmamız ise tamamen ikinci el endüstriyel ekipmanlar konusunda alım yapmakta ve tam değerinde çözümler sağlamaktadır. 

  • Tek katlı endüstriyel fırınlar
  • Çok Katlı endüstriyel fırınlar
  • Gazlı endüstriyel fırınlar
  • Elektrikli endüstriyel fırınlar
  • Endüstriyel pizza fırınları
  • Endüstriyel pide fırınları
  • Mini endüstriyel fırınlar
  • Elektronik kontrollü endüstriyel fırın
  • Mekanik Endüstriyel fırın

Markası her ne olursa olsun tüm fırın ürünlerini eski yeni farketmeksizin satın alıyoruz. Sizlerden almış olduğumuz fırınları gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar kullanıma sunuyoruz. Tamiri ve onarımı mümkün olmayan fırınlar için yedek parça kullanım amaçlı satın almaktayız. 

000
Günceli İkinci El Fırın Alım Satım

2.el endüstriyel fırın alanlar

ikinci el endüstriyel pizza fırını

İkinci El Endüstriyel Pizza Fırını

Pizza restoranları için endüstriyel fırınlar hayati önem taşımaktadır. Her ne kadar kullanım ömürleri oldukça uzun olsa da zamanla eskiyebilir ve değiştirmeniz gerekebilir. kimi zamanda kullanmış olduğunuz fırın ihtiyacı karşılayamadığı için daha büyük endüstriyel fırın alma gereğinde olabilirsiniz. Bu durumlarda bizlere istediğiniz zaman ulaşabilir ve hemen ikinci el ekibimize fırınınızı kolayca satabilirsiniz. Pizza İkinci el endüstriyel fırın için bizlerden fiyat teklifi istemeden satışa karar vermeyiniz.

İkinci El Endüstriyel Elektrikli Fırın

Daha çok az katlı ve az tepsili fırınlarda olarak elektrikli sistemler tercih edilmiştir. Bir çok gıda ve restoran işletmesi için ideal bir tercihtir. Her ne kadar sıfır ürün alıcısı bulunduğu gibi ikinci el elektrikli fırınlar için hem alıcı hemde satıcılar bizlere ulaşabilmektedir. Mekanik, dijital, tek ve çok tepsili tüm fırınlarınızı yerinden hemen nakit ödeme yaparak almaktayız. İkinci el endüstriyel fırın için dilerseniz bizlere ulaşıp ücretsiz yerinizde keşif hizmeti alabilir yada ürün fotoğraflarını bizlere sitemiz üzerinden gönderip teklif isteyebilirsiniz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.