ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Cafe açılışlarında her zaman sıfır malzeme tercih edilmeyebilir. Bu nedenle ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri her zaman değerli olup alıcısı olan ekipmanlardır. Hem alırken hemde satarken endüstriyel mutfak malzemeleri diğer her tür ekipmandan fiyat olarak da yüksektir. Firmamız İstanbul'da uzun yılladır ikinci el mutfak malzemeleri cafe, pastane, lokanta malzemelerinde alım yapmaktadır. Eğer sizlerde endüstriyel ekipman satmak istiyorsanız firmamız hemen irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri bugün birçok işletmede başta restoran, otel, cafe ve bar işletmecilerinin aradığı malzemelerin başında gelmektedir. Çünkü bu sektörler mutfaklarında sıradan mutfak malzemeleri ve ekipmanları değil endüstriyel mutfak malzemeleri kullanmak durumundadır. Ancak bu malzemelerin sıfırları ciddi fiyatlarla satıldığından dolayı özellikle açılış aşamasında yüksek maliyetlere katlanmak zorunda olan işletme sahipleri daha çok ikinci el ürünlere yönelmektedir.

İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda deneyimli teknik ekibimizle sizlere her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Tüm ihtiyaç ve taleplerinizde bizlere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri için en iyi fiyat teklifini hemen online bizlerden alabilirsiniz.

2. El Endüstriyel Malzemelerinizi Satın

Satmak istediğiniz endüstriyel ekipman ve malzemelerinizi firmamıza aynı gün kolayca satabilir ve ödemenizi nakit olarak alırsınız.
000
2.El Malzeme Satışından Güven Duyulan Hizmet

istanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Nelerdir?

Mutfak malzemelerinden sanayi tipi mutfak malzemeleri anlaşılabilir. Bu malzemeler arasında yer alan unsurlardan bazıları ise şöyledir:

 • Sanayi tipi ocak
 • Sanayi tipi bulaşık makinesi
 • Profesyonel mikser
 • Endüstriyel mutfak pişirme ekipmanları
 • Endüstriyel parçalayıcı ve karıştırıcılar
 • Buzdolapları ve dondurucular
 • Döküm demir tencereler, döküm tava ve ızgaralar
 • El aletleri
 • Profesyonel tezgahlar
 • Taşıma ürünleri
 • Tabak, çatal ve diğer masa aksesuarları bu malzemelerin yalnızca çok küçük bir bölümüdür.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satın

Otel, bar, restoran, pastana, cafe ya da lokantalarınızdaki endüstriyel mutfak aletlerini değiştirmek ya da farklı bir amaçtan dolayı elden çıkartmak istediğinizde tüm bu malzemeleri değerinde satmak için firmamız müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız görevlilerine whatsapp üzerinden malzemelerinizin fotoğraflarını gönderebilir ve kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Teknik Ekibimiz malzemelerinizi almaya geldiğinde tüm ürünlerinizi değerinde fiyatlarla satın alacaktır ve peşin ödeme yapacaktır. Firmamız genel prensip olarak ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alışlarını değerinde ve nakit olarak gerçekleştirmektedir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.