endüstriyel mutfak ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları sanayi tipi mutfakların gereksinimleridir. Ancak sıfır kurulumlar ciddi bir maliyet getirdiği için ikinci el piyasası her zaman hareketlidir. Hem alım yönünden hemde satış yönünden ikinci el mutfak malzemeleri önemini korumaktadır. İstanbul firmamız tüm endüstriyel mutfak ekipmanları için değerine nakit olarak alım yapmaktadır. Kullanmadığınız yada çeşitli sebeplerle atıl duruma düşen mutfak, cafe, lokanta, restoran ve otel malzemelerini bizlere ulaşarak satabilirsiniz.

içindekiler:

2.El Endüstriyel Malzeme Alanlar

İkinci el mutfak malzemeleri piyasası dün olduğunu gibi bugünde hareketli ve alıcısıda satıcısı da çok sayıda bulunmaktadır. 2.el endüstriyel malzeme satışı yapmayı düşünüyorsanız firmamız profesyonel kadroları ve müşteri odaklı hizmetleri ile sizlere en iyi hizmeti sağlayacaktır. Pişirme ekipmanları, yıkama ekipmanları, dolapların tümünde alım satım hizmetimiz bulunmaktadır. ürünler için değer biçilirken yerinde görmek çok önemlidir. Ortalama bir fiyat için dilerseniz uzmanlarımız endüstriyel mutfak ekipmanları fotoğraflarını WhatsApp ile hemen şimdi gönderebilirsiniz.

Tüm Endüstriyel Malzemeleri Alıyoruz

Endüstriyel mutfak ekipmanları için tamamına değerine fiyat teklifi veriyor ve yerinizden hemen alıyoruz. İstanbul içinde hangi ilçede semtte olursanız olun bizlere ulaşabilir ve ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz. Kurumsal bir hizmet anlayışı ile sizlere en iyi desteği sunmaktayız. Firma ekiplerimiz adresinize gelmekte tüm ürünleri yerinde görmekte ve değer biçmektedir. Yılın 365 günü ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır.

İster az ister komple tüm endüstriyel ekipmanlarını elden çıkarabilirsiniz. Hemen şimdi arayın aynı gün gelip ürünlerinizi alalım.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir