endüstiryel mutfak malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel mutfak malzemeleri pişirmeden, sunuma, yıkamdan depolamaya kadar işletmelerin en önemli ekipmanlarıdır. Gıda endüstrisinin vazgeçilmez ürünleridir. Firmamız her sektörün ihtiyacı endüstriyel malzemeler için sizlere 2.el alım satım çözümleri sunmaktadır. Artık kullanmadığınız ve fark sebeplerle boşa çıkmış endüstriyel ürünlerinizi çürümeye terketmeyin. Hemen bizlere ulaşın uzman personelimiz adresinizde ürünlerinizi görüp, fiyat belirleyip hemen nakit olarak satın alalım.

2.El Mutfak Malzemeleri Alım Satım

İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde oldukça fazla işletme bizlere ulaşıp çözüm bulmaktadır. Her ne kadar satış birimimiz de aktif olarak çalışsa da ikinci el mutfak malzemeleri alım ekiplerimiz daha yoğun olarak hizmet vermektedir. Endüstriyel mutfak malzemeleri için kesinlikle değerinin altında bir fiyat teklifi sanmıyoruz. Sektörel anlamda yıllardır güven duyulan hizmetimizle belirleyici konumdaki firmayız. Sizleri yanıltmadan, bekletmeden en hızlı şekilde alım yapıyoruz. Elinizde bulunan tüm endüstriyel ürünlerinizin fotoğraflarını bizlere ulaştırabilir yada WhatsApp hattımız gönderebilirsiniz.

İstanbul Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İkinci el mutfak malzemeleri için İstanbul da en aktif bir kaç firmadan biriyiz. Ürün ve malzeme türünüz her ne olursa olsun adresinize geliyor ve yerinde tespit avantajıda sunuyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri için firmamız ücretsiz ekspertiz desteği sunmaktadır. İster hemen istersenizde randevulu olarak sizlere geliyoruz ve ürünlerinizin gerçek değerlerini yerinde tespit ediyor ve kabul etmeniz halinde nakit olarak satın alıyoruz.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Depolama ekipmanları, dolaplar, tezgah tipi dolaplar, kuru gıda saklama dolaplar soğuk oda kısmındaki endüstriyel ürünlerdir. Üretim bölümden hamur işleri için hamur açma makinası, hamur yoğurma makinası, planet mikser, hazırlık ekipmanları, doğrama makinaları, kırma makineleri gibi ürünler bulunmaktadır. Sektöre göre elbette farklı ürünler bulunsa da genelde ilk akla gelen endüstriyel ürünler bunlardır.

Mutfak pişirme bölümde ile ızgaraları ocaklar, kazanlar, fritözler endüstriyel ürün grupları içerinde yer almaktadır. Akıllı fırınlar da yine pişirme endüstriyel ürün grupları arasında yer alır. Salat bar, ayranlıki şerbetlik, kuver ve sıcak soğuk yemek teşhir ekipmanlarıda endüstriyel mutfak malzemeleri arasında yer almaktadır. Tüm bahsi geçen ürünlerinizi ve listede olmayan diğer endüstriyel ürünlerinin hepsini satın almaktayız.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir