Restaurant Malzemesi Alımı

Restaurant Malzemesi Alımı

Restaurant mutfaklarında çok sayıda parçada malzeme kullanımı yapılmaktadır. Restaurant malzemesi alımı yapan firmamız satmak istediğiniz tüm mutfak ekipmanlarınızı ister tek istersenizde komple adresinize gelip satın almaktadır. Gıda ve yemek üzerine işletmelerde her ne kadar malzeme kullanımı uzun ömürlü olsa da zamanla ihtiyaçlar sebebi ile yenilenme yapılmaktadır. Eski mutfak malzemelerinizi ise bu alanda hizmet veren firmamıza kolayca satabilir pratik çözümler kendinize sağlayabilirsiniz.

İkinci El Restaurant Mutfak Malzemeleri

İkinci El Restaurant Mutfak Malzemeleri

Eskiden her ne kadar zor olsa da günümüzde ikinci el restaurant mutfak malzemeleri ve ekipmanlarını bulmak kolaydır. Köşe bucak dükkan aramak yerine internet üzerinden 2.el mutfak malzemeleri satan yerler ulaşım kolaydır. Bütçeniz doğrultusunda istediğiniz ürünü bulabilir yerinizden kalkmadan satın alabilirsiniz. Firmamız ise malzeme satışında öte sizlere elden çıkarmak istediğiniz ekipmanlarda alım kolaylığı sunar.

Restaurant malzemesi alımı için İstanbul genelinde her ilçe ve semtte sizlere hizmet sunuyoruz. Yapmanız gereken bizlere 0 532 382 33 53 telefon hattımızdan ulaşmanız ve bilgi almanızdır. Deneyimli saha personellerimiz endüstriyel mutfak malzemeleri ve diğer tüm ekipmanlarınızı dilerseniz aynı gün içinde yerinde görmekte ve fiyat teklifi verebilmektedir.

Restoran Malzemeleri Alım Satım

Restaurant endüstriyel mutfak ekipmanlarının satışında senelerin tecrübesi ile güvenilir hizmet alın. Arayın aynı gün içinde adresinize gelelim en kaliteli hizmeti sizlere sağlayalım.

Restoran 2. El Ekipman

2. El Restaurant Ekipmanlarınız için 7/24 bizi arayın

İkinci El Restaurant Malzemesi Alanlar

2. El Endüstriyel Restaurant Malzemeleri Alımı

2 El restoran mutfak malzemeleri irili ufaklı bir çok ürün grubunu kapsamaktadır. Ufak bir tost makinesinde endüstriyel fırın ve soğutuculara kadar bir çok malzeme restoranlar için önemlidir. Satmayı planladığınız tüm mutfak malzemelerinizi yerinizde geliyor, söküm işlemlerini, montaj işlemlerini, ekibimizle yapıyoruz. Değer tespit işlemini yerinizde yapıyor kabul etmeniz durumunda hemen alım gerçekleştiriyoruz.

 

Paslanmaz Raflı Kapalı Tezgah Çiftli Döner Ocağı Elektrikli Tost Makinası İmalat Dolabı Mikro Dalga Fırın Dörtlü Benmari
Dörtlü Benmari Dörtlü Ocaklı Çift Fırınlı Kuzine Elektrikli Tost Makinası Gazlı Tost Makinası Gazlı Döner Ocağı Çay Kazanı, 2 Demlikli
4 tepsili Endüstriyel Fırın Set Üstü Fırın Unoks Fırın Paslanmaz Raflı Kapalı Tezgah Komple fast food seti Sosis fritos ızgara

İkinci El Restaurant Malzemesi Alanlar

Restaurant malzemesi alımı için hizmet sağlayıcı olan en eski firmalardan biriyiz. Müşterilerimizi mağdur etmeden hemen hızlı hemde güvenli hizmet sağlamaktayız. Yüksek fiyat garantisi, nakit ödeme ikinci el mutfak malzemesi alımlarında her müşterimize sunulmaktadır.

İstanbul Restaurant Malzemesi Alım Satım

Kullanmadığınız satmak istediğiniz tüm ikinci el Restaurant malzemeleri için hemen fiyat alın

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.