lokanta mutfak malzemeleri

Lokanta mutfak malzemeleri

Eski veya yeni, az yada çok kullanılmış tüm lokanta mutfak malzemeleri için alım yapmaktayız. Mutfak kısmında kullandığınız hazırlık ünite ve ekipmanları, pişirme ekipmanları, endüstriyel tüm malzemelerde nakit alım gerçekleştiriyoruz. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri için her bölgeden alım yapıyoruz. Malzemelerinizi adresinize gelip yerinde inceliyor ve değer belirleyip ödemenizi peşin yapıyoruz.

içindekiler:

Lokanta Malzemeleri Alanlar

Lokanta işletmenizin kapanışında yada malzeme ekipman değişiminde satış yapmak isteyebilirsiniz. Sizin kullanmadığınız pek çok lokanta mutfak malzemeleri başkaları tarafından değerlendirilebilmektedir. Bizlerde firma olarak sizlerden satın aldığımız tüm ekipmanları gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar sektöre kazandırmaktayız. İstanbul da ikinci el lokanta malzemeleri için alım yapan spot firmaları, hurdacı firmaları oldukça fazla bulunmaktadır. Ancak yanlış seçim yapmanız halinde değerinin çok daha fazla altında malzemeleriniz elinizden çıkmış olabilir. Bu nedenle doğru firma ile çalışıp malzeme ve ekipmanlarınızı değerine satış yapabilirsiniz.

Lokanta Mutfak Ekipmanları İlanları

Lokanta mutfak malzemeleri satmak isteyenler çoğu zaman da ilan yöntemi ile çözüm aramaktadır. Bu yöntem de yüzlerce kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağınız gibi süre de son derece uzun olacaktır. Bizler ise sizlerden gelen taleplerde aynı gün adresinize geliyor malzemelerinizi yerinde inceliyor ve nakit ödeme yapıyoruz.

  • Lokanta Gıda Saklama Ekipmanları; Dolaplar, soğutucular, derin dondurucular, teşhir dolapları, soğuk üniteler, havuzlar, küvetler de satın alım yapıyoruz.
  • Lokanta Gıda Hazırlık Ekipmanları; Doğrayıcılar, mikserler, kıyma makineleri, döner makinesi, fritözler, ocaklar, fırınlar, kesme mekanizmaları, süzgeçler, tencere, tava, kuzineler,çalışma tezgahları, evyeler de nakit ödeme yapıyoruz
  • Lokanta Gıda Sunum Ekipmanları; Teşhir dolapları, tepsiler, servis arabaları, servis maşaları, teşhir ürünleri, açık büfe tabakları, buz kovaları, tuzluklar dahil tüm ekipmanlarda alım yapıyoruz.
  • Lokanta Gıda Temizlik Ekipmanları; Bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri, fırın temizleme kimyasalları, çöp kovaları, bulaşık makinesi deterjanları, kazan yıkama makinesi, bulaşık tezgahları, duş spreyleri dahil tümünde nakit ödeme yapmaktayız.

Yukarıda listede belirttiğimiz ve atlamış olduğumuz tüm lokanta mutfak malzemeleri için alım gerçekleştiriyoruz. Bizlere hemen şimdi ulaşın anında tüm endüstriyel mutfak ekipmanları ve diğer tüm malzemelerinizi toptan yada adetli olarak satın alalım.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir