ikinci el lokanta malzemesi alanlar

İkinci El Lokanta Malzemesi Alanlar

İkinci el lokanta malzemesi alanlar olarak İstanbul içinde her semtte aynı gün hizmet veriyoruz. Kullanım yapmadınız, eskidiğini düşündüğünüz veya kapanışını yaptığınız da tüm ürünler için bizlere ulaşabilirsiniz. Lokanta da kullanımı bulunan depolama ve hazırlama ekipmanları, pişirme üniteleri, soğutma sistemleri dahil tüm ekipmanların alımı için bizlerden değerine nakit olarak hizmet alırsınız. İster parça parça ürünlerinizi alıyor dilerseniz komple tüm lokanta malzemeleriniz için fiyat teklifi veriyoruz.

2.El Lokanta Malzemeleri

Lokantalarda iki farklı grupta malzeme bulunur. Bunlar endüstriyel ürünler ile birlikte mutfak malzemeleri olup diğer grupta müşterilerinizin yemek yediği alan olan masa ve sandalye gruplarıdır. Firmamız ikinci el lokanta malzemesi alanlar olarak tüm ürün gruplarınızı sizlerden satın almaktadır. Firma uzmanımıza ürünlerinizin fotoğraflarını hemen şimdi gönderebilir yada dilerseniz bizleri arayarak ürünlerin yerinde görülmesini isteyebilirsiniz. Tespit işlemi sonrasında sizlere kesinlikle değerinin altında fiyat verilmez. Kendi araçlarımızla malzemelerinizi aynı gün adresinizden alırız. Satın alınan ikinci el lokanta malzemeleri ödemeside nakit olarak tarafınıza yapılmaktadır.

Lokanta İkinci El Endüstriyel Malzemeler

Endüstriyel malzemeler lokanta ve restoran gib gıda sektörünün en önemli mutfak ekipmanlarıdır. Son derece uzun ömürlü olan endüstriyel ekipmanlar ikinci el olarak da piyasa da sıkça aranan ürünlerin başında gelir. İkinci el lokanta malzemesi alanlar olarak tüm endüstriyel mutfak malzemelerine talibiz. Hazırlık tezgahları, endüstriyel pişirme ekipmanları ve endüstriyel soğutucular dahil tüm ürünlerde en iyi fiyatları ekiplerimiz vermektedir. İkinci el lokanta malzemesi alanlar arayışınızda mutlaka bizlerden teklif alınız.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.