2 El Restaurant Masa Sandalye

2 El Restaurant Masa Sandalye

2 el restoran masa sandalye firmaları günümüzde cafe, restoran, bar ya da otel gibi işletmelerin bütçeleri için büyük bir ölçüde rahatlık sağlamaktadır. Gerek masa sandalye alımı gerekse satım konusunda ihtiyaç duyulduğunda ikinci el satış imkanları sunan firmamızı arayabilir ve masa sandalyelerinizi değerinde elden çıkarabilir ya da uygun fiyatlarla ikinci el masa sandalye imkanına sahip olabilirsiniz.

Firmamız İstanbul genelinde kapanan işletmelerden yada eskiyen masa sandalyesini değiştmek isteyenlerden eski tüm ürünlerini hemen satın almaktadır. Restoranınıza ait tüm masa sandalyeyi bizlere ulaşarak hemen kolayca satabilirsiniz. Masa sandalye dışında tüm ikinci el mutfak malzemeleri içinde firmamızsa satış yapabilirsiniz.

İkinci El Restaurant Masa Sandalye

içindekiler:

İkinci El Restaurant Masa Sandalye

Bir restoranın en önemli malzemelerinin başında masa ve sandalyeler gelmektedir. Günümüzde özellikle bir restoran açılışı için oldukça büyük maliyetler yapılmaktadır. Ve bu kadar ağır maliyetlerin arasında masa ve sandalyeler için daha uygun bir bütçe ayırmak her restoran sahibinin isteğidir. İşte tam da bu noktada ikinci el masa ve sandalyeler devreye girmekte ve firmalara bu konuda büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Sizlerden satın aldığımız tüm 2 el Restaurant masa sandalye için gerekli akım onarımları yapıp tekrar kullanıma sunmaktayız. Satmak istediğiniz malzeme ve ekipman için kesinlikle doğru firmayı tercih edin zarar etmeyin.

Cafe Restoran Masa Sandalye Alımı

Restoran ve Cafenizde kullanmadığınız tüm masal sandalye gruplarında ikinci elde ürün alımını nakit ödeme karşılığında yapıyoruz
000
İkinci el Masa Sandalye Alımı

İstanbul İkinci El Restoran Masa Sandalye

İstanbul İkinci El Restoran Masa Sandalye

Masa ve sandalyelerinizi değiştirmek ya da bir şekilde elden çıkartmak istediğinizde bir çok farklı satış yöntemi deneyebilirsiniz. Bunlardan biri internet platformları ve ilan siteleridir. Ancak ikinci el cafe malzemeleri yada diğer tüm ekipmanlarda onlarca talip çıkarken yüzlece kişi ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Firmamız ise sizleri bu zahmete sokmadan hemen satış kolaylığı sunar.

Malzeme ve ekipman satmak için sitemizden ulaşacağınız whatsapp numaralarımıza masa ve sandalyelerinizin fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek masa ve sandalyeleriniz hakkında detaylı bir bilgi isteyecektir. Koşullarda anlaşıldığı takdirde ekibimiz adresinize gelerek 2 el Restaurant masa ve sandalye ürünleriniz için değerinde ve nakit olarak kapıda ödeme yapacaktır.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir