İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri Alanlar

İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri Alanlar

Günümüzde restoran ve cafe sektöründe sıkça işletme kapanışı olmaktadır. İkinci El Cafe Mutfak Malzemeleri Alanlar arayışı yapan oldukça yüksek sayı da firma olmaktadır. Kapatmayı düşündüğünüz işletmenizin mutfak ve cafe malzemelerini piyasadaki en yüksek rakamlar ile elinizden çıkartabilirsiniz. Hiç bir değer kaybı olmadan işinde uzman olan ekiplerimize satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüz şartlarında piyasanın ve enflasyonun da etkisiyle sürekli restoranların kapanış yaptığı yada el değiştirdiği bilinmektedir. İstanbul ilçelerinde yüzbinlerce bulunan bu işletmelerin bu mutfak malzemelerini elinden çıkarmak istediğinde ister parça parça yada komple tüm ikinci el cafe malzemeleri için alım yapıyoruz.

2.El Mutfak Ekipmanları Alan Yerler

Elinizde kullanmadığınız 2. el mutfak ekipmanlarını hak ettiği değerler ile satabilme imkanına sahipsiniz. Aynı gün elinizde olan bütün ekipmanları ayrım yapmaksızın firmamıza satabilir ve yeni sahibine satışında destek olabilirsiniz. Kullanmadığınız mutfak ekipmanlarını bir köşede bırakmanız onu çürümeye terk etmeniz anlamına gelir. Bu nedenle ellerinizdeki malzemeyi satarak kazançlı çıkabilir, yeni endüstriyel cafe malzemeleri arayanlar için iyi bir çözüm olabilir.

Bazı cafe sahipleri malzemelerini ilan yöntemi ile satışa çıkarsa da genelde yorucu ve uzun süreçli bir yöntem olarak sizlere çözüm olur. 2. el mutfak ekipmanları satarken bunları parça parça satabilirsiniz. Fakat parça parça elden çıkartmak oldukça uzun süreceği için ciddi bir vakit kaybı olacaktır. irmamız ise ikinci el cafe malzemesi alanlar olarak sizleri bekletmeden aynı günün içinde alım gerçekleştirir. Hiç bir cafe, mutfak malzemenizi hurda vasfında değerlendirmiyor hak ettiği fiyatları teklif ediyoruz.

2. El Cafe Mutfak Malzemeleri

Bicafemutfak firmamız ülkemizin en büyük üretici ve alım, satım işlemlerini yapan firma konumunda olmaktadır. Cafe içerisinde bulunan bütün malzemeleri tek seferde en iyi fiyatlar ile satma imkanına sahip olabilirsiniz. Cafenizi kapatıyorsanız ikinci el malzeme olarak çeşitlerini bize satabilirsiniz. İkinci el olarak cafe, mutfak malzemesi satın aldıklarımız;

  • sandalye ve oturma grupları
  • fırınlar, endüstriyel sanayi tipi fırınlar
  • sanayi tipi endüstriyel veya normal tip dolaplar
  • hazırlık ekipmanları, tezgahlar, sunumluklar
  • pişirme ekipmanları, ocaklar, endüstriyel ekipmanlar

Cafelerde her ne kadar devir işlemleri sıkça yapılıyor olsa da bazen devir işlemi yapmadan elinizdeki mutfak malzemeleri ve diğer ekipmanları satmak isteyebilirsiniz. Mutlaka sizin artık ihtiyacınız olmayan cafe endüstriyel ürünleri başkaları için ihtiyaç olabilir. Cafe ikinci el malzeme alanlar arasında firmamız kaliteli ve nitelikli hizmetleri ve doğru fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir