ikinci el cafe malzemeleri alan yerler

İkinci El Cafe Malzemeleri Alan Yerler

Cafe işletme ve mekanları sıkça açılan ve el değiştiren yerlerdir. İkinci el cafe malzemeleri alan yerler olarak İstanbul için oldukça fazla talep almakta ve sektöre ciddi çözümler sunmaktayız. Cafe işletmenizde kullanmadığınız ve değerlendirmek istediğiniz tüm malzeme ve ekipmanlarınızı hemen değerine nakit ödeme ile alım yapıyoruz. Boşta duran, atıl hale gelen ve ekipman fazlası malzemenizi bizlere kolayca satabilirsiniz. İster parça parça yada komple tüm ikinci el cafe malzemeleri için alım yapıyoruz.

içindekiler:

2.El Cafe Ekipmanları Alan Yerler

Cafelerde her ne kadar devir işlemleri sıkça yapılıyor olsa da bazen devir işlemi yapmadan elinizdeki mutfak malzemeleri ve diğer ekipmanları satmak isteyebilirsiniz. Bazı cafe sahipleri malzemelerini ilan yöntemi ile satışa çıkarsa da genelde yorucu ve uzun süreçli bir yöntem olarak sizlere çözüm olur. Firmamız ise ikinci el cafe malzemesi alanlar olarak sizleri bekletmeden aynı günün içinde alım gerçekleştirir. Hiç bir cafe malzemenizi hurda vasfında değerlendirmeyiz. Piyasanın altında kesinlikle fiyat teklifi vermeyiz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri alan yerler olarak tüm cafe sahiplerine yerinde ücretsiz keşif desteğimiz bulunmaktadır.

Satın Alınan Cafe Malzemeleri

  • Cafe mutfak hazırlık ekipmanları, tezgahlar, sunumluklar
  • Cafe mutfak pişirme ekipmanları, ocaklar, endüstriyel ekipmanlar
  • Cafe mutfak fırınlar, endüstriyel sanayi tipi fırınlar
  • Cafe mutfak sanayi tipi endüstriyel veya normal tip dolaplar
  • Cafe masa sandalye ve oturma grupları

İkinci el cafe malzemeleri alan yerler olarak işletmenize ait tüm malzemeleri tek tek yada komple tümünü nakit ödeme ile almaktayız. Arayın hemen uzman ekibimiz adresinize gelsin ve sizlere hızlı şekilde çözümler üretsin.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir