pendik ikinci el mutfak malzemeleri

Pendik İkinci El Mutfak Malzemeleri

Bir çok mutfak ekipmanı bulunan işletme el değiştirmekte yada kapanmaktadır. Pendik ikinci el mutfak malzemeleri alımı yapan firmamız sizlere bu konuda en büyük kolaylığı sunmaktadır. Eğer bir işletme kapanışı yada ekipman yenileme durumunuz varsa elinizdeki malzemeleri firmamıza satarak hemen nakite çevirebilirsiniz. İster toplu şekilde yada dilerseniz tek tek tüm mutfak ekipmanlarınızı firmamıza satabilirsiniz. İlan yöntemi ile uğraşmadan aynı gün içinde malzemelerinizi nakit ödeme yaparak yerinizden alıyoruz.

Pendik 2.el Mutfak Malzemeleri Alanlar

İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri alım satım işlerinde pendik başta olmak üzere Anadolu yakası tamamında ve Avrupa yakasının tüm inçlerinde aktif şekilde hizmet sağlıyoruz. Bu alanda uzmanlaşmış kadrolarımızla elinizde bulunan endüstriyel mutfak ekipmanları, tezgahlar, pişiriciler, soğutucu dolaplar, masa sandalye gruplarının tümünü satın almaktayız. Pendik ikinci el mutfak malzemeleri için haftanın 7 iş günü bölgede çalışıyoruz. Bizleri aramanız halinde hemen bölgenizde ulaşmakta ve sizlere çözüm sağlamaktayız.

  • Soğutucular
  • Endüstriyel fırınlar
  • Paslanmaz tezgahlar
  • Pişirme üniteleri
  • Hazırlık üniteleri
  • Masa Sandalye

Pendik İkinci El Mutfak Ekipmanları Alım Satım

Pendik ikinci el mutfak malzemeleri için aralıksız olarak yaz kış sizlere hizmet veriyor ve alım satım yapıyoruz. Pendik ve civar bölgelerde restoran, cafe, lokanta ve gıda alanında işletmeniz varsa ve mutfak ekipmanlarınızı satacak yer ve firma arıyorsanız hemen bizlere ulaşınız. Gün içinde tüm müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşıyor ve destek veriyoruz. Satmak istediğiniz ekipmanlar için nakit ödeme yapıyoruz.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.