ikinci el cafe sandalye

İkinci el cafe sandalye

İşletmelerin endüstriyel malzeme alımlarını yaptığımız gibi ikinci el cafe sandalye ürünlerinde nakit ödeme yöntemi ile alım yapmaktayız. Cafe kapanışları, konsept değişimleri ve yenilemeleri nedeni ile artık kullanmadığınız sandalyeler, masalar, oturma grupları ve bekleme takımlarınızın tümünü en doğru fiyatlandırmayı yaparak adresinizden satın almaktayız. İkinci el mutfak malzemeleri ve cafe sandalye masa gruplarınız için mutlaka ekibimizden teklif isteyiniz. Sitemizdeki iletişim numaraları yada iletişim formu aracılığı ile teklif talebinizi hemen bizlere ulaştırabilirsiniz.

içindekiler:

Cafe Restoran İkinci El Sandalye Alımı

İkinci el sandalye alımını her sektörden yapıyor olsak da en çok talep genelde cafe ve restoran işletmelerinden bizlere ulaşmaktadır. Bu gibi işletmelerde bu ürünlerin daha kısa sürede yıpranması nedeni ile değişimlerde sıklıkla yaşanmaktadır. Firmamız bu doğrultuda satmayı düşündüğünüz tüm sandalye çeşitleri için sizlerden alım yapmaktadır. İkinci el cafe sandalye gruplarında ister az adetli istersenizde çoklu sandalyelerde satışı firmamıza yapabilirsiniz. Masa sandalye cafe malzemeleri için şu anda İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinde hizmet vermekteyiz. İleriki dönemlerde İstanbul dışı hizmetlerimizde başlayacak olup sitemiz ikincielutfakmalzemeleri.net üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

İkinci El Cafe Sandalyeleri Alımlarında Peşin ödeme

İkinci el malzeme alımlarında bir çok kişinin mağduriyeti genelde alım sırasında ve sonrasında ödeme kısımlarında yaşanmaktadır. Bir çok ürün sahibide bu esnada mağdur olmaktadır. Firmamız müşterilerine ikinci el cafe sandalye alım anlaşmalarında kesinlikle nakit peşin ödeme yöntemi sunar ve ürünleri alım esnasında ödeme yapar. Sizlerde sorun yaşamamak için mutlaka satış için firmamız hizmetlerinden faydalanın.


Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir