Beşiktaş İkinci El Cafe Malzemeleri

Beşiktaş İkinci El Cafe Malzemeleri 2. El Pastane Lokanta Eşyası

Cafe, pastane, lokanta malzemelerini aynı gün elden çıkartabilirsiniz. Beşiktaş ikinci el Cafe malzemeleri Pastane Lokanta Eşyası alımları yapılan firmamızda tüm alımlar en iyi fiyatlar sunularak peşin ödeme ile alınır. Firmamıza ikinci el cafe malzemesi satmak için 0532 382 33 53 çağrı merkezinden bizlere günün her saati, ulaşarak kolayca ikinci el alım satım yapabilirsiniz.

Elinizde kullanmadığınız tüm mutfak malzemelerini firmamız sayesinde aynı gün satabilirsiniz. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri alımlarında Beşiktaş başta olmak üzere aynı gün bir çok ilçede alım sağlıyoruz. Cafe mutfak endüstriyel ekipmanlar, endüstriyel fırınlar, masa sandalye grupları, endüstriyel dolaplar, hazırlık ve pişirme ekipmanları konusunda güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Firmamız ikinci el cafe mutfak ve tüm ekipmanlarında alım konsunda uzun yıllardır aktif olarak hizmet vermektedir.

Beşiktaş 2.El Endüstriyel Mutfak Alanlar

Endüstriyel malzemeler genellikle özel bulunan ve oldukça kıymetli ürünlerdir. Bu tarz ürünler yeni alındığında oldukça pahalı eşyalar olabilme fakat yok pahasına almak isteyenlerde olacaktır. Elinizde bulunan endüstriyel mutfak malzemeleri gerekli zamanlarda bakımları yapılması ve tekrar yeni gibi kullanılması gerekebilir. Fakat satmak istediğinizde kimi firmalar oldukça düşük rakamlar önerebilir. Firmamıza cafe ve mutfak eşyalarını en yüksek fiyatlar ile satabilme imkanına sahipsiniz.

 • Endüstriyel fırın
 • Endüstriyel hazırlık tezgahları
 • Endüstriyel soğutucular ve dolaplar
 • Hamur makineleri
 • Masa ve sandalyeler
 • İkinci el ızgara
 • Endüstriyel buz makineleri
 • Endüstriyel bulaşık makineleri
 • İkinci el kuzine ocaklar
 • Tüm boylarda teşhir dolapları
 • Yaş pasta dolapları
 • Paslanmaz tezgahlar
 • Sütlük dolapları

Kullanılmayan, atıl hale gelen endüstriyel soğutma dolapları, pişirme üniteleri, hazırlık ekipmanları, hamur makineleri, paslanmaz tezgahlar, masa ve sandalye takımları dahil tümünde alım yapıyoruz. Sanayi mutfak malzemeleri konusunda geniş kadromuzla en hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Beşiktaş ikinci el Cafe mutfak malzemeleri alanlar olarak bölgemizdeki tüm sektörlerde firma sahiplerine uzun yıllardır hizmet verilmektedir.

Beşiktaş 2.El Endüstriyel Mutfak Alanlar

Beşiktaş İkinci El Cafe Malzemeleri

Beşiktaş ikinci el cafe malzemeleri için sizlere en iyi fiyat değerlendirmesini yapıp aynı gün teklifimizi iletiyoruz. Kabul etmeniz halinde hemen kendi araçlarımızla malzemeleri adresinizden alıyoruz. Tüm müşterilerimize ödemelerimiz firmamız tarafından peşin yapılmaktadır. Tüm cafe malzemeleri ayrım yapılmaksızın satın alınmakta olup teslim alınmadan önce peşin ödeme işlemleri yapılmaktadır.

İkinci el cafe malzemeleri günümüzde bir çok işletme kapanıyor ve bir o kadar da açılmaktadır. Kimi işletmeler devir aldığı mekandaki malzemeleri satmak isteyebilmektedir. Böyle bir durumda size ait olan parçaları en yüksek fiyatlar ile satma imkanına sahip olabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Cafe içerisinde olan bütün teknik ve görsel olan parçaları hemen bize satabilirsiniz. Eşyaları atıl şekilde bekletmek yerine hurdacı üzerinden verebilir yada iyi bir kazanç sağlamak için bizi arayabilirsiniz.

Beşiktaş İkinci El Pastane Malzemeleri

Tıpkı cafe gibi pastanelerde sıkça kapanan ve yenisi açılan mekanlardan olmaktadır. Elinizde bulunan pastane malzemesinin daima alıcısı olabilmektedir. www.ikincielmutfakmalzemeleri.net olarak firmamıza yüksek bedellerle satabilir ve bu eşyalardan kazanç sağlayabilirsiniz. Pastane içerisinde olabilecek mutfak malzemeleri, pastane dolabı, pastane vitrini, endüstriyel hamur açma makineler, endüstriyel fırınlar, paslanmaz tezgahlar, yaş pasta dolabı, kuru pasta dolabı, pastane oturma grubu gibi parçaları ayrım yapmadan satın alıyoruz.

Pastane kapattınız ve elinizdeki malzemeleri değerlendirmek istiyorsanız mutlaka doğru yere ulaşmanız gerekmektedir. Bir çok alıcı ikinci el eşya olduğunda bir çok fiyat teklifleri verebilmektedir. Kurumsal olarak hizmet veren firma ile anlaştığınızda sizlere en yüksek fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Satışını yapmak istediğiniz ikinci el pastane malzemeleri ve ekipmanlarını aynı gün adresinizden peşin ödemesini yaparak satın almaktadır.

Beşiktaş İkinci El Lokanta Malzemeleri

Lokanta eşyaları günümüzde çokça tercih edilmektedir. Benmari, soğutucu dolaplar, teşhir üniteleri, hamur makineleri, pişirme ve yıkama makineleri dahil tüm malzemelerinizi en iyi fiyattan satın alıyoruz. Beşiktaş İkinci El Lokanta Malzemeleri içinde malzeme çeşitleri her ne olursa olsun kullanım durumuna bakılmaksızın değerlendirilir.

Lokanta malzemesi satarken sizlere kurumsal ve profesyonel çözümler sağlıyoruz. Elinizde bulunan lokanta mutfak malzemelerinin güncel değerli merak ediyor ve satacağınız zaman elinize ne kadar geçeceğini merak ediyorsanız lokanta malzeme görsellerini göndererek ortalama fiyat teklifi alabilirsiniz.

Beşiktaş Endüstriyel Mutfak 2 El Alım Satım

Beşiktaş da cafe, lokanta, pastane malzemelerini mutfak ve müşteri alanlarında bulunan bütün eşyaları satın alıyoruz. Beşiktaş İkinci El Endüstriyel Mutfak Cafe Malzemeleri için senelerdir binlerce müşterisine dürüst ve güvenilir hizmet sağlayan ve hiç bir malzeme sahibi mağdur etmeyen firmamızdan sizlerde güvenle hizmet alabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ikinci el mutfak malzemelerini 0 532 382 33 53 bu numaradan haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Satın alınan eşyalar çeşitli bakım ve temizlik işlemlerinden sonra uygun fiyatlarla satışı yapılmaktadır. Kullanmadığınız eşyaları adet, hacim fark etmeksizin aynı gün alabilecek donanım ile adresinize geliyoruz.

ikinci el konveksiyonel fırın alan yerler

İkinci El Konveksiyonel Fırın Alan Yerler

Mutfak pişirme ekipmanları sıfır ürünlerde son derece pahalıdır. İkinci el konveksiyonel fırın alan yerler olarak bütçenize katkı sağlayacak en doğru fiyattan alım yapıyoruz. Hurdacı veya yanlış yere verilecek konveksiyonel fırınlardan zarar etme olasılığınız yüksektir. Fırın değiştirmeyi düşünüyorsanız yada işletme kapanışı yaşanmışsa bizlere ulaşabilir beklemeden ikinci el fırınlarınızı hemen satabilirsiniz. İkinci el mutfak malzemeleri ve tüm ekipmanlar için ekiplerimiz haftanın her günü aralıksız hizmet vermektedir. 

2.El Konveksiyonel Fırın Alanlar

Endüstriyel ekipman ve malzemeler, sanayi tipi malzeme ve fırınlar için senelerden alım yapmaktayız. İlan yolu ile alıcı bulmak hem uzun sürmekte hemde yoğun bir mesai almaktadır. Firmamız ise sizlere en pratik ve doğru ikinci elde satış olanağı vermektedir. Unox, Venarro, Karacasan, Empero, Bestfor, Sgs, Wiesheu Dilbas, Electrolux, Coreca, Öztiryakiler, Sirman ve diğer tüm marka konveksiyonel fırınlarda 2.el alım yapmaktayız.

İkinci el konveksiyonel fırın alan yerler arayışınızda aynı gün yerinizde hizmet vermekteyiz. Bizleri aramanız halinde fırının mevcut durumunu ve fiyat belirlenmesi için uzman ekibimizi adresinize göndermekte ve yerinde fiyat teklifimizi hemen vermekteyiz. 

000
İkinci El Alım Satımda Güven

2.el konveksiyonel fırın alanlar

2.el elektrikli konveksiyonel fırın

2.El Elektrikli Konveksiyonel Fırın

Pastane, Kafeterya, Restaurant, Pizza ve diğer tüm gıda işletmelerinde kullanımı bulunan elektrikli konveksiyonel fırınlar için ikinci elde nakit ödeme kolaylığı vermekteyiz. 2 tepsi kapasiteli, 4 tepsi kapasiteli, 7 tepsi kapasiteli, tek katlı, çift katlı, çok raflı tüm konveksiyonel fırınlar için alım yapıyoruz. Kullanım ömrü ne kadar olursa olsun eski yada yeni satış yapabilirsiniz.

Dijital kontrol panelli, mekanik, manuel tüm konveksiyonel fırınlarınıza talibiz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden alım yapmaktayız. Fiyat teklifimizi dileyen müşterilerimize yerinde vermekteyiz. Vakti olmayan müşterilerimiz bizlere fırın görsellerini iletmeleri halinde ortalama fiyat verebilmekteyiz.

İkinci El Konveksiyonel Fırın Alınır

İnternet üzerinden bir çok kişi ve firma ikinci elde alım yapmaktadır. Ancak değeri genelde yüksek olan bu fırınlar için kesinlikle hassas davranmalı ve doğru firmaları tercih etmelisiniz. Değerinin çok çok altında fiyatlarla karşılaşabilir ve zarar edebilirsiniz. İstanbul İkinci el konveksiyonel fırın alan yerler olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmeti senelerdir vermekte ve 2021 yılında da aynı kalitede hizmetlerimize devam etmekteyiz.

endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

Satmak istediğiniz Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları için ekibimizden hemen fiyat alabilirsiniz. İstanbul'da ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için en yüksek fiyat teklifini vermekte ve adresinizden aynı gün alım yapmaktayız. Endüstriyel ekipman her ne kadar kullanılmış olsada değerini koruyan malzemelerdir. Atıl hale sokmak, hurdaya vermek yerine doğru firmalara ulaşarak değerinde satabilirsiniz.

İkinci el mutfak malzemeleri için her gün her semtte en hızlı hizmeti en güvenilir şekilde sizlere sunuyoruz.

2020 - 2021 Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyat

Her yıl olduğu gibi 2020 -2021 yılı içinde sizlerden malzeme ve ekipmanlarınız için en iyi fiyatlarla alım yapmaktayız. Endüstriyel fırınlar, soğutucu dolaplar, hazırlık üniteleri, kuzineler, tezgah ve hamur makineleri başta olmak üzere tüm ekipmanlarda alım yapmaktayız. Malzeme türüne göre 1000₺ den başlayıp 50.000₺ ortalamasında aynı anda alımlar yapmaktayız. Firmamız ister parça parça yada komple tüm malzemelerinizi satabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları için firmamıza mevcut ürünlerinizin en son güncel fotoğraflarını atabilir yada ücretsiz hizmetimiz olan keşif desteğimizden hemen faydalanabilirsiniz.

 

 

İstanbul İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Fiyatları

Tüm endüstriyel ekipman ve malzemeniz için en iyi fiyatları ekiplerimiz sizlere verecektir. İkinci el malzemeleriniz için fiyatları yerinizde ücretsiz tespit hizmetimiz ile hemen sağlıyoruz.
000
Garantili Yüzde

ikinci el endüstriyel mutfak ekpimanları fiyatları

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

İkinci el mutfak ekipmanları için ezbere fiyat söylemek pek doğru olmayacaktır. Ürünün niteliği, kullanım ömrü, mevcut durumu, dış görünümü aksam ve parça detayları fiyatları belirten etkenlerdir. Doğru fiyat için kesinlikle yerinde görmek ve tespit yapmak son derece önemlidir. Firmamız İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde sizlere bu hizmeti ücret almadan vermektedir. Hemen bizleri arayın yerinize gelelim ve ürünleriniz için fiyatları hemen sizlere söyleyelim.

ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Cafe açılışlarında her zaman sıfır malzeme tercih edilmeyebilir. Bu nedenle ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri her zaman değerli olup alıcısı olan ekipmanlardır. Hem alırken hemde satarken endüstriyel mutfak malzemeleri diğer her tür ekipmandan fiyat olarak da yüksektir. Firmamız İstanbul'da uzun yılladır ikinci el mutfak malzemeleri cafe, pastane, lokanta malzemelerinde alım yapmaktadır. Eğer sizlerde endüstriyel ekipman satmak istiyorsanız firmamız hemen irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri bugün birçok işletmede başta restoran, otel, cafe ve bar işletmecilerinin aradığı malzemelerin başında gelmektedir. Çünkü bu sektörler mutfaklarında sıradan mutfak malzemeleri ve ekipmanları değil endüstriyel mutfak malzemeleri kullanmak durumundadır. Ancak bu malzemelerin sıfırları ciddi fiyatlarla satıldığından dolayı özellikle açılış aşamasında yüksek maliyetlere katlanmak zorunda olan işletme sahipleri daha çok ikinci el ürünlere yönelmektedir.

İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda deneyimli teknik ekibimizle sizlere her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Tüm ihtiyaç ve taleplerinizde bizlere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri için en iyi fiyat teklifini hemen online bizlerden alabilirsiniz.

2. El Endüstriyel Malzemelerinizi Satın

Satmak istediğiniz endüstriyel ekipman ve malzemelerinizi firmamıza aynı gün kolayca satabilir ve ödemenizi nakit olarak alırsınız.
000
2.El Malzeme Satışından Güven Duyulan Hizmet

istanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Nelerdir?

Mutfak malzemelerinden sanayi tipi mutfak malzemeleri anlaşılabilir. Bu malzemeler arasında yer alan unsurlardan bazıları ise şöyledir:

 • Sanayi tipi ocak
 • Sanayi tipi bulaşık makinesi
 • Profesyonel mikser
 • Endüstriyel mutfak pişirme ekipmanları
 • Endüstriyel parçalayıcı ve karıştırıcılar
 • Buzdolapları ve dondurucular
 • Döküm demir tencereler, döküm tava ve ızgaralar
 • El aletleri
 • Profesyonel tezgahlar
 • Taşıma ürünleri
 • Tabak, çatal ve diğer masa aksesuarları bu malzemelerin yalnızca çok küçük bir bölümüdür.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satın

Otel, bar, restoran, pastana, cafe ya da lokantalarınızdaki endüstriyel mutfak aletlerini değiştirmek ya da farklı bir amaçtan dolayı elden çıkartmak istediğinizde tüm bu malzemeleri değerinde satmak için firmamız müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız görevlilerine whatsapp üzerinden malzemelerinizin fotoğraflarını gönderebilir ve kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Teknik Ekibimiz malzemelerinizi almaya geldiğinde tüm ürünlerinizi değerinde fiyatlarla satın alacaktır ve peşin ödeme yapacaktır. Firmamız genel prensip olarak ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alışlarını değerinde ve nakit olarak gerçekleştirmektedir.

sanayi tipi mutfak malzemeleri

Sanayi Tipi Mutfak Malzemeleri

Gıda ve mutfak alanı olan büyük işletmelerde Sanayi tipi mutfak malzemeleri kullanımı sıklık görülmektedir. Diğer tip mutfak ekipmanlarına göre hem fiyat hemde malzeme kalitesi yönünden oldukça farklı olan bu mutfak malzemeleri için firmamız ikinci elde alım kolaylığı sunmaktadır. Satmak istediğiniz, çeşitli nedenlerle artık kullanmadığınız ve boşa çıkmış ekipman ve malzemelerinizi bizlere değerine nakit olarak satabilirsiniz. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri alanlar olarak tüm sanayi tipi mutfak ekipmanlarınızı satın almaktayız.

Sanayi Tipi 2El Mutfak Ekipmanları

Mutfak kısımlarında sanayi tipi pişirme ekipmanları, sanayi tipi hazırlık ekipmanları, sanayi tipi soğutucu ve dolaplar, sanayi tipi fırınlar başta olmak üzere tüm ekipmanlarınıza talibiz. Kullanım yapmadığınız boşa çıkmış olan tüm ekipman ve malzemenizi nakite çevirebilirsiniz. Sizin kullanmadığınız sanayi tipi mutfak malzemeleri bir başka firma veya işletmenin büyük bir ihtiyaç açığını kapatabilmektedir.

Sanayi mutfak malzemeleri için alıcı bulmanız da her zaman kolay ve hızlı çözümlerle bulunmayabilir. İlan yöntemi ile ciddi alıcılara ulaşmanız ve hedeflediğiniz fiyata satmanız kolay olmayacaktır. Bizlere ulaşarak deneyimli ekibimizden aynı gün adresinizde hizmet alabilirsiniz.

Sanayi Tipi Endüstriyel Malzemeler

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alım konusunda hizmet veriyoruz. Az yada çok kullanılmış, üretim yılı her ne olursa olsun tüm sanayi tipi mutfak malzemeleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. İstanbul içinde her bölge ve semtte ücretsiz yerinde keşif ve ekspertiz desteğimiz bulunmaktadır.

ikinci el otel malzemeleri

İkinci el otel malzemeleri

Otellerde kullanılmış eski yeni tüm malzemeyi hemen satın alıyoruz. İkinci el otel malzemeleri alan firmalar olarak deneyimli ekiplerimizle sizlere nitelikli ve kurumsal çözümler sağlıyoruz. İster komple otel malzemelerinizi bizlere satabileceğiniz gibi dilerseniz parça parça malzeme ve ekipman satışı da yapabilirsiniz. Otellerde endüstriyel mutfak ekipmanları başta olmak üzere, soğutucu dolaplar, masa sandalye grupları, fırınlar, teşhir üniteleri dahil bir çok değerli ekipman bulunmaktadır. Bizlere ulaşarak piyasanın kesinlikle altına inmeden en güncel fiyatlardan malzeme ve ekipman satışı yapabilirsiniz.

İstanbul 2.El Otel Malzemeleri Alanlar

Otel işletmelerinde kullanılan mutfak malzeme ve ekipmanları diğer bir çok sektördeki gıda firmaların mutfak bölümlerinden oldukça fazladır. Ayrıca malzeme kalitesi bakımında dan genelde farklıdır. Bu sebeple ikinci el otel malzemeleri satışlarında bu alanda uzman firmalar ile çalışmanız sizin yararınıza olacaktır. İstanbul ikinci el mutfak malzemeleri alım satım konusunda senelerdir deneyimli kadromuzla eksiksiz bir hizmet sunmaktayız. Bizlere ulaşarak otel malzemeleriniz için yerinde tespit ve ekspertiz desteğini firmamızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak malzemeleri kullanım ömrü her ne olursa olsun satın alım yapıyoruz. Bizlere dilerseniz ürün görsel fotoğraflarınızı hemen WhatsApp hattımız üzerinden gönderebilirsiniz.

Otel Malzemelerinizi Satın Alıyoruz

 • Hazırlık malzeme ve ekipmanlarının tümünü satın alıyoruz.
 • Otel mutfak pişirme üniteleri, ekipmanları fırınların tamamını nakit alıyoruz.
 • Otel içinde kullanılmış olan tüm endüstriyel soğutucu dolaplarını peşin ödeme ile alıyoruz.
 • Otel içinde kullanılmış olan müşteri, misafir bekleme oturma grupları, masa ve sandalye gruplarının hepsini nakit alıyoruz.

Bir Otel işletmesi bünyesinde kullanılmış olan tüm ekipmanları satın almaktayız. İkinci el otel malzemeleri satışı yapmayı düşünüyorsanız bizlere haftanın her günü sitemizdeki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

endüstiryel mutfak malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel mutfak malzemeleri pişirmeden, sunuma, yıkamdan depolamaya kadar işletmelerin en önemli ekipmanlarıdır. Gıda endüstrisinin vazgeçilmez ürünleridir. Firmamız her sektörün ihtiyacı endüstriyel malzemeler için sizlere 2.el alım satım çözümleri sunmaktadır. Artık kullanmadığınız ve fark sebeplerle boşa çıkmış endüstriyel ürünlerinizi çürümeye terketmeyin. Hemen bizlere ulaşın uzman personelimiz adresinizde ürünlerinizi görüp, fiyat belirleyip hemen nakit olarak satın alalım.

2.El Mutfak Malzemeleri Alım Satım

İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde oldukça fazla işletme bizlere ulaşıp çözüm bulmaktadır. Her ne kadar satış birimimiz de aktif olarak çalışsa da ikinci el mutfak malzemeleri alım ekiplerimiz daha yoğun olarak hizmet vermektedir. Endüstriyel mutfak malzemeleri için kesinlikle değerinin altında bir fiyat teklifi sanmıyoruz. Sektörel anlamda yıllardır güven duyulan hizmetimizle belirleyici konumdaki firmayız. Sizleri yanıltmadan, bekletmeden en hızlı şekilde alım yapıyoruz. Elinizde bulunan tüm endüstriyel ürünlerinizin fotoğraflarını bizlere ulaştırabilir yada WhatsApp hattımız gönderebilirsiniz.

İstanbul Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

İkinci el mutfak malzemeleri için İstanbul da en aktif bir kaç firmadan biriyiz. Ürün ve malzeme türünüz her ne olursa olsun adresinize geliyor ve yerinde tespit avantajıda sunuyoruz. Endüstriyel mutfak malzemeleri için firmamız ücretsiz ekspertiz desteği sunmaktadır. İster hemen istersenizde randevulu olarak sizlere geliyoruz ve ürünlerinizin gerçek değerlerini yerinde tespit ediyor ve kabul etmeniz halinde nakit olarak satın alıyoruz.

Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Depolama ekipmanları, dolaplar, tezgah tipi dolaplar, kuru gıda saklama dolaplar soğuk oda kısmındaki endüstriyel ürünlerdir. Üretim bölümden hamur işleri için hamur açma makinası, hamur yoğurma makinası, planet mikser, hazırlık ekipmanları, doğrama makinaları, kırma makineleri gibi ürünler bulunmaktadır. Sektöre göre elbette farklı ürünler bulunsa da genelde ilk akla gelen endüstriyel ürünler bunlardır.

Mutfak pişirme bölümde ile ızgaraları ocaklar, kazanlar, fritözler endüstriyel ürün grupları içerinde yer almaktadır. Akıllı fırınlar da yine pişirme endüstriyel ürün grupları arasında yer alır. Salat bar, ayranlıki şerbetlik, kuver ve sıcak soğuk yemek teşhir ekipmanlarıda endüstriyel mutfak malzemeleri arasında yer almaktadır. Tüm bahsi geçen ürünlerinizi ve listede olmayan diğer endüstriyel ürünlerinin hepsini satın almaktayız.

endüstriyel mutfak ekipmanları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları sanayi tipi mutfakların gereksinimleridir. Ancak sıfır kurulumlar ciddi bir maliyet getirdiği için ikinci el piyasası her zaman hareketlidir. Hem alım yönünden hemde satış yönünden ikinci el mutfak malzemeleri önemini korumaktadır. İstanbul firmamız tüm endüstriyel mutfak ekipmanları için değerine nakit olarak alım yapmaktadır. Kullanmadığınız yada çeşitli sebeplerle atıl duruma düşen mutfak, cafe, lokanta, restoran ve otel malzemelerini bizlere ulaşarak satabilirsiniz.

2.El Endüstriyel Malzeme Alanlar

İkinci el mutfak malzemeleri piyasası dün olduğunu gibi bugünde hareketli ve alıcısıda satıcısı da çok sayıda bulunmaktadır. 2.el endüstriyel malzeme satışı yapmayı düşünüyorsanız firmamız profesyonel kadroları ve müşteri odaklı hizmetleri ile sizlere en iyi hizmeti sağlayacaktır. Pişirme ekipmanları, yıkama ekipmanları, dolapların tümünde alım satım hizmetimiz bulunmaktadır. ürünler için değer biçilirken yerinde görmek çok önemlidir. Ortalama bir fiyat için dilerseniz uzmanlarımız endüstriyel mutfak ekipmanları fotoğraflarını WhatsApp ile hemen şimdi gönderebilirsiniz.

Tüm Endüstriyel Malzemeleri Alıyoruz

Endüstriyel mutfak ekipmanları için tamamına değerine fiyat teklifi veriyor ve yerinizden hemen alıyoruz. İstanbul içinde hangi ilçede semtte olursanız olun bizlere ulaşabilir ve ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz. Kurumsal bir hizmet anlayışı ile sizlere en iyi desteği sunmaktayız. Firma ekiplerimiz adresinize gelmekte tüm ürünleri yerinde görmekte ve değer biçmektedir. Yılın 365 günü ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır.

İster az ister komple tüm endüstriyel ekipmanlarını elden çıkarabilirsiniz. Hemen şimdi arayın aynı gün gelip ürünlerinizi alalım.

kinci el endüstriyel mutfak ekipmanları

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alım satım konusunda güvenilir ve uzman firma arıyorsanız sizlere kolay ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Firmamız endüstriyel mutfak malzemeleri için hem satmayı düşündüğünüz ürünleri değerine nakit olarak hemde ikinci el ürün arayanlara ekonomik fiyatlarla çözüm sunuyor. Eski yeni tüm mutfak malzemeleriniz için bizlere ulaşabilir ve hemen destek alabilirsiniz. İkinci el mutfak malzemeleri için tüm endüstriyel ürünlerinizi, masa ve sandalyelerinizi değerine nakit olarak alıyoruz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Cafe, Restoran, Lokanta ve Otellerde bir çok endüstriyel mutfak ekipmanı kullanılmaktadır. Gıda endüstrisinde endüstriyel ürünlerin önemi oldukça büyükür. Sıfır alımlarda maliyeti en yüksek işletme ürünleri arasındadır. Bu nedenle ürünler kullanılmış dahi olsa değeri olan ürünledir. Firmamız İstanbul başta olmak üzere bir çok bölgede sizlere İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda hızlı ve etkili destek sunar. Hem alımda hemde satarken mutlaka ekiplerimize ulaşıp bilgi alınız. Pişirme ekipmanları, ürün hazırlık endüstriyel ekipmanları ve yıkama ekipmanları mutfak kısımının en önemli ürünleridir. Tabi bunlarında yanında Endüstriyel makinalar da bir çok işletmede bulunmaktadır.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Alıyoruz

İkinci el endüstriyel mutfak ekipmanları için çeşitli nedenlerden dolayı işletme kapanış olabil yada mutfak yenilemesine gidebilirsiniz. Bu durumda bir çok endüstriyel mutfak ekipmanı boşa çıkacak olup firmamız bu konuda alım desteği sağlayacaktır. Kullanmadığınız her endüstriyel mutfak ekipmanları için adresinize geliyor tespit yapıyor ve değerini belirliyoruz. Satmaya kesin karar verdiğiniz uzmanımız eden değeri hemen nakit olarak vermektedir.

ikinci el endüstriyel malzeme alanlar

İkinci El Endüstriyel Malzeme Alanlar

Kullanımı sonlanmış olan yada işletme kapanışlarında İkinci el endüstriyel malzeme alanlar olarak sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Tüm endüstriyel malzeme ve ekipmanlarınızı değerinde ve nakit olarak satın almaktayız. Hiç bir endüstriyel ürün ve malzeme değersiz ve kıymetsiz değildir. Doğru firmalara ulaşarak sizler de ürünlerinizi değerine fiyatlarla elden çıkarabilirsiniz. Cafelerin, restoranların, otellerin ve çeşitli sektörlerin kullanmadığı bütün endüstriyel ürünlere talibiz. Uzun süredir profesyonel olarak sizlere hizmet veriyor ve değer kaybının önüne geçiyoruz.

İkinci El Endüstriyel Malzemeleri Nakit Olarak Satın Alıyoruz

Kullanmadığınız endüstriyel malzemelerinizi yok pahasına elden çıkarmayın. Bireysel olarak satışlar da genelde senetli ve taksitli satışla hak kaybı yaşamayın. Bicafemutfak olarak tüm endüstriyel mutfak malzemeleri için nakit olarak satın alım yapmaktayız. Kurumsal bir firma anlayışı ile hizmet veren firmamıza ulaşabilir ve doğru firmaya doğru fiyatlarla satış yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan teklif forumunu kullanarak bizlere endüstriyel ürünlerinizin fotoğraflarını gönderebilir fiyat teklifi alabilirsiniz. Dilerseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve yerinde uzman gözetiminde fiyat verilmesinide talep edebilirsiniz.

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemesi

Restoranlar, cafe ve diğer gıda işletmelerinde bir çok endüstriyel mutfak ürünleri bulunmaktadır. İşletmelerde çeşitli nedenlerle bazı ürünler kullanım dışına çıkabilmekte ve ihtiyaç fazlası olabilmektedir. Tam burada ikinci el endüstriyel malzeme alanlar olarak bizler devreye girmekteyiz. Bir çok platformda ilan vererek, farklı bir çok teklif ve kişi ile uğraşmak yerine bizlere ulaşabilir, hızlı ve doğru çözümler sağlayabilirsiniz.

İkinci el mutfak malzemeleri için sizlere her bölgede müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet sağlamaktayız. Mutlaka bizlerden teklif almadan endüstriyel ürünlerinizin satışı için karar vermeyiniz.