endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

Satmak istediğiniz Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları için ekibimizden hemen fiyat alabilirsiniz. İstanbul'da ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için en yüksek fiyat teklifini vermekte ve adresinizden aynı gün alım yapmaktayız. Endüstriyel ekipman her ne kadar kullanılmış olsada değerini koruyan malzemelerdir. Atıl hale sokmak, hurdaya vermek yerine doğru firmalara ulaşarak değerinde satabilirsiniz.

İkinci el mutfak malzemeleri için her gün her semtte en hızlı hizmeti en güvenilir şekilde sizlere sunuyoruz.

2020 - 2021 Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyat

Her yıl olduğu gibi 2020 -2021 yılı içinde sizlerden malzeme ve ekipmanlarınız için en iyi fiyatlarla alım yapmaktayız. Endüstriyel fırınlar, soğutucu dolaplar, hazırlık üniteleri, kuzineler, tezgah ve hamur makineleri başta olmak üzere tüm ekipmanlarda alım yapmaktayız. Malzeme türüne göre 1000₺ den başlayıp 50.000₺ ortalamasında aynı anda alımlar yapmaktayız. Firmamız ister parça parça yada komple tüm malzemelerinizi satabilirsiniz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları için firmamıza mevcut ürünlerinizin en son güncel fotoğraflarını atabilir yada ücretsiz hizmetimiz olan keşif desteğimizden hemen faydalanabilirsiniz.

 

 

İstanbul İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Fiyatları

Tüm endüstriyel ekipman ve malzemeniz için en iyi fiyatları ekiplerimiz sizlere verecektir. İkinci el malzemeleriniz için fiyatları yerinizde ücretsiz tespit hizmetimiz ile hemen sağlıyoruz.
000
Garantili Yüzde

ikinci el endüstriyel mutfak ekpimanları fiyatları

İkinci El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

İkinci el mutfak ekipmanları için ezbere fiyat söylemek pek doğru olmayacaktır. Ürünün niteliği, kullanım ömrü, mevcut durumu, dış görünümü aksam ve parça detayları fiyatları belirten etkenlerdir. Doğru fiyat için kesinlikle yerinde görmek ve tespit yapmak son derece önemlidir. Firmamız İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde sizlere bu hizmeti ücret almadan vermektedir. Hemen bizleri arayın yerinize gelelim ve ürünleriniz için fiyatları hemen sizlere söyleyelim.

ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Cafe açılışlarında her zaman sıfır malzeme tercih edilmeyebilir. Bu nedenle ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri her zaman değerli olup alıcısı olan ekipmanlardır. Hem alırken hemde satarken endüstriyel mutfak malzemeleri diğer her tür ekipmandan fiyat olarak da yüksektir. Firmamız İstanbul'da uzun yılladır ikinci el mutfak malzemeleri cafe, pastane, lokanta malzemelerinde alım yapmaktadır. Eğer sizlerde endüstriyel ekipman satmak istiyorsanız firmamız hemen irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri bugün birçok işletmede başta restoran, otel, cafe ve bar işletmecilerinin aradığı malzemelerin başında gelmektedir. Çünkü bu sektörler mutfaklarında sıradan mutfak malzemeleri ve ekipmanları değil endüstriyel mutfak malzemeleri kullanmak durumundadır. Ancak bu malzemelerin sıfırları ciddi fiyatlarla satıldığından dolayı özellikle açılış aşamasında yüksek maliyetlere katlanmak zorunda olan işletme sahipleri daha çok ikinci el ürünlere yönelmektedir.

İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda deneyimli teknik ekibimizle sizlere her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Tüm ihtiyaç ve taleplerinizde bizlere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul ikinci el cafe malzemeleri için en iyi fiyat teklifini hemen online bizlerden alabilirsiniz.

2. El Endüstriyel Malzemelerinizi Satın

Satmak istediğiniz endüstriyel ekipman ve malzemelerinizi firmamıza aynı gün kolayca satabilir ve ödemenizi nakit olarak alırsınız.
000
2.El Malzeme Satışından Güven Duyulan Hizmet

istanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Nelerdir?

Mutfak malzemelerinden sanayi tipi mutfak malzemeleri anlaşılabilir. Bu malzemeler arasında yer alan unsurlardan bazıları ise şöyledir:

 • Sanayi tipi ocak
 • Sanayi tipi bulaşık makinesi
 • Profesyonel mikser
 • Endüstriyel mutfak pişirme ekipmanları
 • Endüstriyel parçalayıcı ve karıştırıcılar
 • Buzdolapları ve dondurucular
 • Döküm demir tencereler, döküm tava ve ızgaralar
 • El aletleri
 • Profesyonel tezgahlar
 • Taşıma ürünleri
 • Tabak, çatal ve diğer masa aksesuarları bu malzemelerin yalnızca çok küçük bir bölümüdür.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Satın

Otel, bar, restoran, pastana, cafe ya da lokantalarınızdaki endüstriyel mutfak aletlerini değiştirmek ya da farklı bir amaçtan dolayı elden çıkartmak istediğinizde tüm bu malzemeleri değerinde satmak için firmamız müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız görevlilerine whatsapp üzerinden malzemelerinizin fotoğraflarını gönderebilir ve kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Teknik Ekibimiz malzemelerinizi almaya geldiğinde tüm ürünlerinizi değerinde fiyatlarla satın alacaktır ve peşin ödeme yapacaktır. Firmamız genel prensip olarak ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alışlarını değerinde ve nakit olarak gerçekleştirmektedir.

2 El Restaurant Masa Sandalye

2 El Restaurant Masa Sandalye

2 el restoran masa sandalye firmaları günümüzde cafe, restoran, bar ya da otel gibi işletmelerin bütçeleri için büyük bir ölçüde rahatlık sağlamaktadır. Gerek masa sandalye alımı gerekse satım konusunda ihtiyaç duyulduğunda ikinci el satış imkanları sunan firmamızı arayabilir ve masa sandalyelerinizi değerinde elden çıkarabilir ya da uygun fiyatlarla ikinci el masa sandalye imkanına sahip olabilirsiniz.

Firmamız İstanbul genelinde kapanan işletmelerden yada eskiyen masa sandalyesini değiştmek isteyenlerden eski tüm ürünlerini hemen satın almaktadır. Restoranınıza ait tüm masa sandalyeyi bizlere ulaşarak hemen kolayca satabilirsiniz. Masa sandalye dışında tüm ikinci el mutfak malzemeleri içinde firmamızsa satış yapabilirsiniz.

İkinci El Restaurant Masa Sandalye

İkinci El Restaurant Masa Sandalye

Bir restoranın en önemli malzemelerinin başında masa ve sandalyeler gelmektedir. Günümüzde özellikle bir restoran açılışı için oldukça büyük maliyetler yapılmaktadır. Ve bu kadar ağır maliyetlerin arasında masa ve sandalyeler için daha uygun bir bütçe ayırmak her restoran sahibinin isteğidir. İşte tam da bu noktada ikinci el masa ve sandalyeler devreye girmekte ve firmalara bu konuda büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Sizlerden satın aldığımız tüm 2 el Restaurant masa sandalye için gerekli akım onarımları yapıp tekrar kullanıma sunmaktayız. Satmak istediğiniz malzeme ve ekipman için kesinlikle doğru firmayı tercih edin zarar etmeyin.

Cafe Restoran Masa Sandalye Alımı

Restoran ve Cafenizde kullanmadığınız tüm masal sandalye gruplarında ikinci elde ürün alımını nakit ödeme karşılığında yapıyoruz
000
İkinci el Masa Sandalye Alımı

İstanbul İkinci El Restoran Masa Sandalye

İstanbul İkinci El Restoran Masa Sandalye

Masa ve sandalyelerinizi değiştirmek ya da bir şekilde elden çıkartmak istediğinizde bir çok farklı satış yöntemi deneyebilirsiniz. Bunlardan biri internet platformları ve ilan siteleridir. Ancak ikinci el cafe malzemeleri yada diğer tüm ekipmanlarda onlarca talip çıkarken yüzlece kişi ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Firmamız ise sizleri bu zahmete sokmadan hemen satış kolaylığı sunar.

Malzeme ve ekipman satmak için sitemizden ulaşacağınız whatsapp numaralarımıza masa ve sandalyelerinizin fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek masa ve sandalyeleriniz hakkında detaylı bir bilgi isteyecektir. Koşullarda anlaşıldığı takdirde ekibimiz adresinize gelerek 2 el Restaurant masa ve sandalye ürünleriniz için değerinde ve nakit olarak kapıda ödeme yapacaktır.

Cafe Malzemeleri Fiyatları

Cafe Malzemeleri Fiyatları

Cafe malzemeleri fiyatları olarak elinizde bulunan malzemeleri kısa sürede gelip alarak satışını yapıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz ürünleriniz için firmamızın uzmanları adresinize gelerek ürünleri inceledikten sonra nakit alım yapar. Elinizde bulunan ürünlerin hakkı neyse firma olarak müşterilerimize bunu garanti ediyor ve piyasanın altında teklif kesinlikle vermiyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak cafe malzemeleri satışında oldukça iyi ve kaliteli malzemeler satmaya devam ediyoruz.

Cafe Malzemeleri Fiyatları ikinci el ürünlerde oldukça değişkenlik göstermektedir. Birim malzeme parça başına 100₺ ile başlayan ürünler bulunsa da endüstriyel ekipmanlarda 3000₺ gibi birim fiyatlara çıkan fiyat teklifi verilmektedir.

2020 Cafe Malzemeleri Fiyatları

2020 Cafe Malzemeleri Fiyatları

Cafe malzemeleri genellikle oldukça pahalı satışı yapılan ürünlerdir. Ancak kaliteli ve temiz ürünleri satan firmalar bulduğunuz zaman ikinci el ürünleri de almak oldukça kullanışlı olacaktır. Dekorasyon ve kullanılacak malzemeyi belirledikten sonra istediğiniz fiyatlar doğrultusunda malzeme arayışına girilmektedir. Bizim gibi firmalar ise müşterilerinden satın almış olduğunuz ikinci el cafe malzemeleri için gerekli bakım onarımlarını yaparak oldukça uygun fiyatlarla müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

2020 cafe malzemeleri fiyatları ikinci el ürünler için hemen bizlere ulaşıp teklif isteyebilirsiniz. Fiyat teklifini ister ürün fotoğraflarından yada yerinize gelecek ücretsiz keşif hizmetimizle verebilmekteyiz.

Düşük Fiyatlarla Cafe Malzemelerinizi Satmayın

Cafe malzemesi için İstanbul da sizlere en iyi fiyatları verecek ender firmalardan biriyiz. Bizlerden teklif almadan, bizlere fiyat sormadan satış yapmamayı öneriyoruz.
000
En iyi Cafe Malzemesi Fiyatları

Güncel Cafe Malzemeleri Fiyatları

Cafe malzemeleri alacağınız zaman alınan ürünlerin dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir. Özellikle bozuk ve kalitesi ürünlerin satışı çok fazla yapılır. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak bu konuda ürünleri kaliteli bir şekilde satıyoruz. Satmak istediğiniz ürünleri belirledikten sonra whatsapp yolu ile bizlere göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Cafe Malzemeleri Fiyatları

İstanbul Cafe Malzemeleri Fiyatları

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerden cafe malzemeleri satın almaktayız. Gezici mobil ekibimizle sizlerden gelecek bir telefonla adresinize ulaşabilmekte ve yerinizde hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından alınan ürünler de kaç model olduğu, boyası gibi özellikler müşteriye mutlaka sorulur. Herhangi bir arızası ve boyası varsa da bu mutlaka belirtilmelidir. Bu verilen bilgiler doğrultusunda gerekli fiyat analizleri yapılarak sizlere teklif verilir. Uygun görürseniz yerinde ürünlere bakılarak nakit bir şekilde ödemesi yapılır. Cafe malzemeleri fiyatları ürünlere göre belirlendiği için mutlaka ürünlerin ilgisi eksiksiz bir şekilde verilmelidir.